Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALTEA XL 1.6 TDI STYLE 2. yakıt ölçumu

Diesel otomobilimi hava filtresini 5000 km de bir değiştiririm. Toz +km yazmadan trafikte beklenen süre öz önüne alınınca....
Kanada da galiba CC aktif durumda iken birileri kaza yapmış, forumlarda bu konu var. YOldaki su birikintisine girince, fazla gelen gaz sonucu vs.

Diesel otomobilimi hava filtresini 5000 km de bir değiştiririm. Toz +km yazmadan trafikte beklenen süre öz önüne alınınca....
Kanada da galiba CC aktif durumda iken birileri kaza yapmış, forumlarda bu konu var. YOldaki su birikintisine girince, fazla gelen gaz sonucu vs.

su kanalına girince frene basarsan kaza yaparsn su kanalı ile verilen gazın bi alakası yok

bende onu konuştuğumuz konuyu aradım ama bulamadım malesef

özgur bizim araçlarda cruise controller sensörludur yani araba zorlandığında,kayma riski oluştuğunda,kısaca kaza durumu oluşacağı anda devre dışı kalıyor. benim alteada bu böyle. akfıratta okandan gelirken petrol ofisini geçip bp benzinliğe yaklaşırken 2 kere peş peşe yağmur kanalı vardır. petrol ofisinin ordan u dönusu yapıp aşşağıya sallandığımda cruise control açık iken kanala girdiğimde araba ilk kasılmasında hemen devreden çıktı. modelden modele de farklılık göstereceğini zannetmiyorum.

Geri
Üst Alt