Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Altea radyo kaset çalar kendi kendine açiliyor

Konu, 'Altea' kısmında fayz tarafından paylaşıldı.

1. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    Aracim gecenin bi yarisi cd ve radyo çalari açildi ben inip kapadim fakat yaklaşi 20 dk sonra kendi kendine tekrar açildi ve aküye zarar vereceğini düşünüyorm arkadaşlar bu olay 3 gündür sürekli devam ediyor önce radyoyu kaptip sonra stop ettiriyorm motoru ama yine ayni şey oluyor halbuki olmamasi lazim neden olabilir maliyetli birşey midir yardimlarinizi bekliyorm saygilarimla

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Öncelikle Üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız

3. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    tam olarak nasil yapmam gerektiğini anlatırsanız sevirinim yeni üye olduğum için bilgim az teşkürler

4. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    Aha da ranzaa vaalla buldum dediğiniz yeri şimdi yardimm lariniz beklerimmmmm saygilarrr

5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    büyük ihtimal teyp baglantı sorunu ile ilgili olabilir bu tür sorunlar aküden direk baglandıysa kendiliginden acılma olabiliyor o sistemi kontaga baglatırsanız sorun cözülür

Bunu beğendi. fayz bunu beğendi.
  6. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİŞEY KEŞFETTİMM ARACTA ARAC CD CALARINA CD Yİ İÇİN DE BIRAKTIĞIM TAKDİRDE GECE KENDİ KENDİNE CD ÇALAR CALMAKTAN VAZGEÇTİ YANİ BENİM ARAC GİBİ ARACIN RADYOSU GEÇENİN Bİ YARISI CALIYORSAAA Bİ CD TAKIN VE ÖYLE KAPATIN CD İÇİNDE DURDUĞU SÜRECE RADYO KENDİ KENDİNE AÇILMIYOR BENİM ARACTA SAYGILARIMLA :):eek::)

7. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Forum kurallari geregi buyuk harflerle mesaj yazmayiniz

8. sodyum2000

sodyum2000 SCW Üyesi

7
    0
    1
    sonuç ne oldu? benim referance 2005 de ay sorun var nasıl çözeceğiz

9. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Üyelerimiz bölümde bi konu açarak kendinizi tanıtırmısınız

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Sorunu Çözelim Diye Başka bi sorun yaratmışsınız sanırım baglantıları kontrol ettinizmi..

Sayfayı Paylaş