Altea radyo kaset çalar kendi kendine açiliyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Altea radyo kaset çalar kendi kendine açiliyor

fayz

Kayıtlı Üye
Aracim gecenin bi yarisi cd ve radyo çalari açildi ben inip kapadim fakat yaklaşi 20 dk sonra kendi kendine tekrar açildi ve aküye zarar vereceğini düşünüyorm arkadaşlar bu olay 3 gündür sürekli devam ediyor önce radyoyu kaptip sonra stop ettiriyorm motoru ama yine ayni şey oluyor halbuki olmamasi lazim neden olabilir maliyetli birşey midir yardimlarinizi bekliyorm saygilarimla

RedLine

Kayıtlı Üye
Öncelikle Üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız

fayz

Kayıtlı Üye
tam olarak nasil yapmam gerektiğini anlatırsanız sevirinim yeni üye olduğum için bilgim az teşkürler

fayz

Kayıtlı Üye
Aha da ranzaa vaalla buldum dediğiniz yeri şimdi yardimm lariniz beklerimmmmm saygilarrr

tugra kazım

Kayıtlı Üye
büyük ihtimal teyp baglantı sorunu ile ilgili olabilir bu tür sorunlar aküden direk baglandıysa kendiliginden acılma olabiliyor o sistemi kontaga baglatırsanız sorun cözülür

fayz

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİŞEY KEŞFETTİMM ARACTA ARAC CD CALARINA CD Yİ İÇİN DE BIRAKTIĞIM TAKDİRDE GECE KENDİ KENDİNE CD ÇALAR CALMAKTAN VAZGEÇTİ YANİ BENİM ARAC GİBİ ARACIN RADYOSU GEÇENİN Bİ YARISI CALIYORSAAA Bİ CD TAKIN VE ÖYLE KAPATIN CD İÇİNDE DURDUĞU SÜRECE RADYO KENDİ KENDİNE AÇILMIYOR BENİM ARACTA SAYGILARIMLA :):eek::)

RedLine

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİŞEY KEŞFETTİMM ARACTA ARAC CD CALARINA CD Yİ İÇİN DE BIRAKTIĞIM TAKDİRDE GECE KENDİ KENDİNE CD ÇALAR CALMAKTAN VAZGEÇTİ YANİ BENİM ARAC GİBİ ARACIN RADYOSU GEÇENİN Bİ YARISI CALIYORSAAA Bİ CD TAKIN VE ÖYLE KAPATIN CD İÇİNDE DURDUĞU SÜRECE RADYO KENDİ KENDİNE AÇILMIYOR BENİM ARACTA SAYGILARIMLA :):eek::)
Forum kurallari geregi buyuk harflerle mesaj yazmayiniz

sodyum2000

Kayıtlı Üye
sonuç ne oldu? benim referance 2005 de ay sorun var nasıl çözeceğiz