Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea için teşvik...

mangusta

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar,

malum şu an seat ibiza 1.4 tdi elegance 2007 model kullanıcısıyım..ancak aklım hala altealarda..kısmet olursa ocak sonu şubat başı gibi bir altea alma planım var..Hiç kullanmadığım bu aracı almam için bana bir kaç neden söyleyin teşvik edin bişiler yapın artılarını eksilerini(piyasası - onu biliyorum)anlatın.bir önceki aracım mpv sınıfında xsara picasso olduğundan iç hacim önemli benim için Altea da bunu karşılayacak gibi görünüyor.şu an dizel kullanıyorum yakıt memnun edici o yüzden 1.9 tdi düşünüyorum..1.6 benzinli+lpg de performans çekmeme zayıf kalma gibi durumlar varmı?yedek parçada sıkıntı yaşanıyormu?Stylance donanım seviyesi oldukça tatmin edici araştırdığım kadarı ile.Birde kullanıcı ağzından dinlemek daha gerçekçi olacaktır.yardımlarınız için çok tşk ederim...bütçem o dönemde sanırım 26-28 bin dolaylarında olacak yani şu anki aracımı satıp biraz üzerine koyabileceğim.şimdiden sağlıklı yorumlarınız için tşk ederim.

selam arkadaşım öncelikle , almanyada yaşayan denizlili bi komşum var 4 yıldır yaz tatiline gelirken alteası var 1,9 dizel 2006 styl. onunla geliyo değiştirmedi arabadan çok memnun yakıtı çekişi iç hacmi çok güzel keyifli diyo bide portbagaj koyuyo üzerine tatilini onla yapıyo bakımını burda yaptırıp yola öyle çıkıyo hem almanyada hemde burda hiç parça v.s sorunu yaşamamış eşi de çok iyi araç kullandığı için uzun saatlerce araba kullanıyoruz hararet kımıldamıyo bile diyo, geçen ay döndü almanyaya beni de heveslendirmişti bu alteaya bayaa ama ben biraz daha küçük araba almayı tercih ettim altea biraz geniş aile arabası gbi sanki. GAZA GELECEKSEN ALTEA ALMAN İÇİN 5 NEDEN 1: geniş 2: konforlu 3:gösterişli 4: serii 5:güçlü 6: al arkana bakma ak git.... ;)

selam arkadaşım öncelikle , almanyada yaşayan denizlili bi komşum var 4 yıldır yaz tatiline gelirken alteası var 1,9 dizel 2006 styl. onunla geliyo değiştirmedi arabadan çok memnun yakıtı çekişi iç hacmi çok güzel keyifli diyo bide portbagaj koyuyo üzerine tatilini onla yapıyo bakımını burda yaptırıp yola öyle çıkıyo hem almanyada hemde burda hiç parça v.s sorunu yaşamamış eşi de çok iyi araç kullandığı için uzun saatlerce araba kullanıyoruz hararet kımıldamıyo bile diyo, geçen ay döndü almanyaya beni de heveslendirmişti bu alteaya bayaa ama ben biraz daha küçük araba almayı tercih ettim altea biraz geniş aile arabası gbi sanki. GAZA GELECEKSEN ALTEA ALMAN İÇİN 5 NEDEN 1: geniş 2: konforlu 3:gösterişli 4: serii 5:güçlü 6: al arkana bakma ak git.... ;)
fena gazzzz valla aracı alalı 1 hafta oldu hala ilanlarda altea bakıyorum...:)

Altea, o hep benim aklım da yaaaa :) Bir tek arkadaki stoplarını falan beğenmiyordum çok üzgün bi garip bakıyorlardı. Şimdi onlarda değişmiş galiba. ibizamın borcu bittiğinde 2014'ün ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak leon sw ya da altea almayı düşünüyorum. o zaman fiyat ve donanım özelliklerine bakıcam. ibizada bagaj ve arka koltuğun darallığı beni biraz yordu. leon steyşın vagon çok pahalı olmazsa alırım ama ilk tercihim altea olacak!

Geri
Üst Alt