Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea hakkında sorular

Maliozi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba 1 haftadır seat altea 1.9 tdi sahibiyim ve diyebilirimki hastası oldum hem alteanın hemde seatın :)

Şimdi

1. sorum ön tavan aydınlatması arkasındaki filtre gibi olan şey nedir çok merak ediyorum ne kullanım klavuzunda ne de internette bulabildim ne olduğunu.
2. sorum ise sanırım bu bi arıza geri geri giderken direksiyonu tam sağa kırdığımda direksiyon takılıyor ve araba biraz ileri gitmeden geçmiyor takılması nedir acaba bu bileniniz var mı?

İyi günler.

bende 1.9 tdi kullanıyorum
ama sorularının hiç birinin cevabını bilmiyorum .)

1. sorunun cevabı; orda bi haraket sensörü var aracı alarma alırsan elini onun önünde gezdirdiğinde alarm devreye giriyor deneyebilirsin.
2. sorunun cevabı; bi sorun var gibi bi göster istersen direksiyon bu şakaya gelmes :)

Geri
Üst Alt