Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

altea ariza lambasi acil

kajmer _52

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar 2006 staylance alteam var sorunum ariza lambasi brc marka tup var lpgciye goturdum senin oksijen sensorunde sorun var tuptel degil bu dio olsijen sensoru temizligi oluyorumu galiba manifolt disindaki egzoza bagli sensor birde altealarda tam olarak nerde ustten ulasilirmi yoksa alttanmi sokicezz

Kardes meraba. Benim araba da 2007 model leon. Gecen ay temizledim oksijen sensörunu. Alttan temizlemen lazim. Arabayi lifte kaldirirsan gorursun tam ortada.katalitik konvertorun biraz gerisinde

Oksijen sensörü hava filtresi motor bağlantı kısmında değilmi

Sizdeki sensör alt kısım da ve yeni kasada egsoz gaz çıkış sensör ü olduğu yerdeymiş

peki faydasini gordunuzmu temizleyince bnim aracta cekiste bisey farketmedim ama rolantide tekleme var ozellikle tupte daha belirgin sensoru yenilesek maliyeti nolur wv grubunda hangilari olur lpg ci tupten yanmiyo oksijen sensoru hatasi fakir zengim karisim arizasi degil dedi

Benimde arıza ışığı yanıyor arada özellikle başka yerden yakıt aldığımda benimde oksijen sensöründen dediler bi kaç kere arıza ışığını söndürttüm.Bende ibiza var büyük ihtimal aynıdır sensörler. 150 tl gibi bir rakam istediler benden gerek duymadım.

Arıza ışıgini sondurmenin bi faydasi yok. Tekrar yanar.

Geri
Üst Alt