Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

altea 1.4 xl tsi almak üzereyim lütfen yardım...

karabulut1978

Kayıtlı Üye
bu araç hakkında sitesinde yazanlar haricinde bir fikrim yok...lütfen yardım edin....

bu araç hakkında sitesinde yazanlar haricinde bir fikrim yok...lütfen yardım edin....

forum kurallarımız gereğince ÜYELERİMİZ kısmında lütfen kendinizi tanıtırmısınız. sonrasında kendimde bizzat altea XL kullanıcısı olarak yardımcı olacağım sizlere

araç ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerinizi çözmeye yardımcı olayım.

sorunlarınızı yazarmısnız?

tekrar selam. Şu anda 1.4 tsi 125 var sahibiyle görüştüğüm. 2011 model km az ve 35 bin istiyor.. öncelikli olarak fiyatı uygun mu. sonrasında aracın yakıt durumu nedir. performans çokta ön planda değil benim için çok ta agrasif araba kullandığım söylenemez. son olarakta bu araçta donanımlar tam olarak nedir. çeşitli modellere bakıyorum yıl olarak farklı farklı şeyler görebiliyorum resimlerde ... özellikle güvenlik ve konfora yönelik donanımları hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

araçta ne istersen var.ben lpg li 2008 42.000 de 31.000 esattım.6 ay önce.:(

Geri
Üst Alt