Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

almayi dusunuyorum ne dersiniz

egeyıldızı

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar, ibizayi satinca yeni arac arama girisimlerim maddi imkansizliklar sebebiyle :) cok olumlu gecmiyor. 2006 model yeni kasa fiat punto 1.3 mjet active dizel 70 000 km de sol kapilar bagaj kapagi on camurluklar surtmelerden dolayi boyali baska degisen boya yok hersey orjinal bi ogretmen bayandan pazarlik asamasindayiz illa 22 istiyo 21.500 e falan almalimiyim kararsizim yardim ne dusunuyorsunuz bu konuda paylasirmisiniz...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ilk sahibinden

merhaba arkadaslar, ibizayi satinca yeni arac arama girisimlerim maddi imkansizliklar sebebiyle :) cok olumlu gecmiyor. 2006 model yeni kasa fiat punto 1.3 mjet active dizel 70 000 km de sol kapilar bagaj kapagi on camurluklar surtmelerden dolayi boyali baska degisen boya yok hersey orjinal bi ogretmen bayandan pazarlik asamasindayiz illa 22 istiyo 21.500 e falan almalimiyim kararsizim yardim ne dusunuyorsunuz bu konuda paylasirmisiniz...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ilk sahibinden
bende 2007 scenic exception var onu satim 1.5 DCI :) ben olsam punto almazdım

sen cok istersin simdi ya kac km de araban ne kadar istiyosun fiyat
araba 101.000 km de bütün bakımarını yaptırdım sadece bagaj kapağının sağ yarısında boya var. birde ön çamurluğa bi araba vurdu ( sol tarafıyla sürterek geçti, rapor tuttuk hasar kaydı çıkıyor ama mebla yazmıyor bnm sigortadan yaptırınca öyle oluyormuş bi problem hasar yok yani :) ) alt takımı 0 turbosu 0 revizyonu bitti bakımı 400 km önce yapıldı ağır bakımı 90.000 de yapıldı yaklaşık 9 10 ay önce şu an tek eksiği arabanın lastikleri onlarıda alırsam 27 ye bırakacam :) renk gümüş gri

Geri
Üst Alt