Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Almaya gidiyorum

Aslında yanlış anlaşılmak istemem ama leonda sunroof güzel durmuyor. Neden diye sorarsanız şu anda cam tavanlı arabaya bindiğimden sunroofa bakış açım değişti. Bildiğiniz gibi 8 sene leon kullandım hatta son aracımın üstünü siyah kaplattım. Ben vw nin sunroof olayını anlamıyorum ama yeni leonda biraz farklı sunroof. Daha güzel olmuş. Tabiki bu benim bakış açım. Sizlerede çok saygı duyuyorum.
hakli siniz sizde dusunce acisindan ama bende hiç sunroflu araca binmeigim için bu aracim sunroof olsunistiyorum onun için sunroof cok istiyorum

fıyat uygun bence full donanım bunu kacırma derım

sunroof benim icin cok onemli esasinda deri koltuk istemiyorum yazin sicak kişin soguk olur o konudan istemiyorum ama arabaya hos bi hava katmiş sunroof olmas sa olmazim olmasa gider alirim tabi ama bu fiyata bana iyi geldi

Sırf deri koltuk soğutmasız ısıtmasız olmaz diye sunrooftan vazgeçtim aracı alırken sunroof çok önemli deri koltukta hoş ama ısıtma ve soğutmasızda eziyet oluyor çok sıcak ve çok soğukta.. belki 1-2 bin liralık bi indirimle kaçırma derim.. :eek:key:

Sırf deri koltuk soğutmasız ısıtmasız olmaz diye sunrooftan vazgeçtim aracı alırken sunroof çok önemli deri koltukta hoş ama ısıtma ve soğutmasızda eziyet oluyor çok sıcak ve çok soğukta.. belki 1-2 bin liralık bi indirimle kaçırma derim.. :eek:key:
43.500 vercek en son dusunuyorum biraz sunroof suz bulsam onu alicam ama suan bu var

Geri
Üst Alt