Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Almaya gidiyorum

Şevkinizi kırmak istemem ama bu donanımı 0 bir şekilde daha düşük fiyata bulabilirsiniz,sadece bayilerde bu arac donanım kaldımı o önemli,sanırım satan arkadaş bunu bildiği için fiyatı yüksek çekmiş..Eğer sunroof çok önemli değilse 42.500 lere sıfır arac bulabilirsiniz..

Hayırlısı olsun..

iyi iyi , sunrooflu almak isteseniz bekliyeceksiniz deri koltuklarda mevcut. fazla km de yapmamış ztn fiyat iyi.

sunroof ve deri koltuk al kardeşim belki biraz pahalı fakat çok yakışıklı kereta

Ynt: Almaya gidiyorum

Bakın araçta birşey yok ise alın. neredeyse sıfır... ama yinede pazarlık yapmakta fayda var.
Ihtiyactan satılık demiş ama ben çok merak ediyorum km az olan bir araç neden satılır. Bu aracın sıfırı kalmadı bildiğim kadarıyla geçenlerde bir konuda öyle okumuştum. Sizin tanıdığınız bir ustaya yada seat servisine götürun baktırın.

Şevkinizi kırmak istemem ama bu donanımı 0 bir şekilde daha düşük fiyata bulabilirsiniz,sadece bayilerde bu arac donanım kaldımı o önemli,sanırım satan arkadaş bunu bildiği için fiyatı yüksek çekmiş..Eğer sunroof çok önemli değilse 42.500 lere sıfır arac bulabilirsiniz..

Hayırlısı olsun..
sunroof benim icin cok onemli esasinda deri koltuk istemiyorum yazin sicak kişin soguk olur o konudan istemiyorum ama arabaya hos bi hava katmiş sunroof olmas sa olmazim olmasa gider alirim tabi ama bu fiyata bana iyi geldi

Bakın araçta birşey yok ise alın. neredeyse sıfır... ama yinede pazarlık yapmakta fayda var.
Ihtiyactan satılık demiş ama ben çok merak ediyorum km az olan bir araç neden satılır. Bu aracın sıfırı kalmadı bildiğim kadarıyla geçenlerde bir konuda öyle okumuştum. Sizin tanıdığınız bir ustaya yada seat servisine götürun baktırın.
ev almak icinm satiyo imiş pazarlik ile 43.500e birakicam dedi son arabada hiç bişi yok km. orjinal ddi ve gider seat bayine baktiririz dedi hayirlisi bakalim

Geri
Üst Alt