Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Almaya gidiyorum

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında chocolate_zeki tarafından paylaşıldı.

1. chocolate_zeki

chocolate_zeki SCW Üyesi

47
    6
    8
  2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Şevkinizi kırmak istemem ama bu donanımı 0 bir şekilde daha düşük fiyata bulabilirsiniz,sadece bayilerde bu arac donanım kaldımı o önemli,sanırım satan arkadaş bunu bildiği için fiyatı yüksek çekmiş..Eğer sunroof çok önemli değilse 42.500 lere sıfır arac bulabilirsiniz..

Hayırlısı olsun..

3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    iyi iyi , sunrooflu almak isteseniz bekliyeceksiniz deri koltuklarda mevcut. fazla km de yapmamış ztn fiyat iyi.

4. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Heves ettiysen, zevkin bilir...

5. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    sunroof ve deri koltuk al kardeşim belki biraz pahalı fakat çok yakışıklı kereta

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.700
    113
    Ynt: Almaya gidiyorum

Bakın araçta birşey yok ise alın. neredeyse sıfır... ama yinede pazarlık yapmakta fayda var.
    Ihtiyactan satılık demiş ama ben çok merak ediyorum km az olan bir araç neden satılır. Bu aracın sıfırı kalmadı bildiğim kadarıyla geçenlerde bir konuda öyle okumuştum. Sizin tanıdığınız bir ustaya yada seat servisine götürun baktırın.

7. chocolate_zeki

chocolate_zeki SCW Üyesi

47
    6
    8
    sunroof benim icin cok onemli esasinda deri koltuk istemiyorum yazin sicak kişin soguk olur o konudan istemiyorum ama arabaya hos bi hava katmiş sunroof olmas sa olmazim olmasa gider alirim tabi ama bu fiyata bana iyi geldi

8. chocolate_zeki

chocolate_zeki SCW Üyesi

47
    6
    8
    ev almak icinm satiyo imiş pazarlik ile 43.500e birakicam dedi son arabada hiç bişi yok km. orjinal ddi ve gider seat bayine baktiririz dedi hayirlisi bakalim

9. chocolate_zeki

chocolate_zeki SCW Üyesi

47
    6
    8
    sizin araciniz deri koltukklu ise kullanimi nasil normale gore acaba ben biraz korkuyorum yazin sicak kişin soguk olur kararsizim

10. chocolate_zeki

chocolate_zeki SCW Üyesi

47
    6
    8
    bayi ve hiç bi yerde sunroof lu arac yok bunu denk geldi bu fiyata anca benimde saten istedigim buydu

Sayfayı Paylaş