Almaya gidiyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Almaya gidiyorum

Lejyoner

Administrator
Şevkinizi kırmak istemem ama bu donanımı 0 bir şekilde daha düşük fiyata bulabilirsiniz,sadece bayilerde bu arac donanım kaldımı o önemli,sanırım satan arkadaş bunu bildiği için fiyatı yüksek çekmiş..Eğer sunroof çok önemli değilse 42.500 lere sıfır arac bulabilirsiniz..

Hayırlısı olsun..

LeonStyle

Kayıtlı Üye
iyi iyi , sunrooflu almak isteseniz bekliyeceksiniz deri koltuklarda mevcut. fazla km de yapmamış ztn fiyat iyi.

kfy

Administrator
sunroof ve deri koltuk al kardeşim belki biraz pahalı fakat çok yakışıklı kereta

#ismail

Kayıtlı Üye
Ynt: Almaya gidiyorum

Bakın araçta birşey yok ise alın. neredeyse sıfır... ama yinede pazarlık yapmakta fayda var.
Ihtiyactan satılık demiş ama ben çok merak ediyorum km az olan bir araç neden satılır. Bu aracın sıfırı kalmadı bildiğim kadarıyla geçenlerde bir konuda öyle okumuştum. Sizin tanıdığınız bir ustaya yada seat servisine götürun baktırın.

chocolate_zeki

Kayıtlı Üye
Şevkinizi kırmak istemem ama bu donanımı 0 bir şekilde daha düşük fiyata bulabilirsiniz,sadece bayilerde bu arac donanım kaldımı o önemli,sanırım satan arkadaş bunu bildiği için fiyatı yüksek çekmiş..Eğer sunroof çok önemli değilse 42.500 lere sıfır arac bulabilirsiniz..

Hayırlısı olsun..
sunroof benim icin cok onemli esasinda deri koltuk istemiyorum yazin sicak kişin soguk olur o konudan istemiyorum ama arabaya hos bi hava katmiş sunroof olmas sa olmazim olmasa gider alirim tabi ama bu fiyata bana iyi geldi

chocolate_zeki

Kayıtlı Üye
Bakın araçta birşey yok ise alın. neredeyse sıfır... ama yinede pazarlık yapmakta fayda var.
Ihtiyactan satılık demiş ama ben çok merak ediyorum km az olan bir araç neden satılır. Bu aracın sıfırı kalmadı bildiğim kadarıyla geçenlerde bir konuda öyle okumuştum. Sizin tanıdığınız bir ustaya yada seat servisine götürun baktırın.
ev almak icinm satiyo imiş pazarlik ile 43.500e birakicam dedi son arabada hiç bişi yok km. orjinal ddi ve gider seat bayine baktiririz dedi hayirlisi bakalim