Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Almanya'dan bişey isteyen?

:)) genel olarak burda bulunmayan şeylerden bahsettim aslında:) ben leon mk 3 için orda bişeyler bakıcam yine bulduğum şeyleri bu sayfada paylaşırım. Tampon aerodinamik kit isterseniz tabiki sorun olur:) vites topuzudur temizlik ürünüdür bu gibi daha taşınması kolay olan şeylerde yardımcı olurum:)

Hayırlı yolculuklar,

Yanlış anlama sakın ama üyelerimizden herhangi bir ücret talep edip ürünü getirtmek biz buna karşıyız.

Daha önce aynı konu hususunda sıkıntı yaşadık.

Bu tarz şeylere izin vermiyoruz. Yinede sorumluluk alıcı ve satıcı arasındadır.

Sitemizi asla bağdaştırmaz herhangi bir olumsuzluk durumunda bilginiz olsun.

Hayırlı yolculuklar,

Yanlış anlama sakın ama üyelerimizden herhangi bir ücret talep edip ürünü getirtmek biz buna karşıyız.

Daha önce aynı konu hususunda sıkıntı yaşadık.

Bu tarz şeylere izin vermiyoruz. Yinede sorumluluk alıcı ve satıcı arasındadır.

Sitemizi asla bağdaştırmaz herhangi bir olumsuzluk durumunda bilginiz olsun.

Estafurullah usta. Amacım yardımcı olabilmekti kesinlikle kar amacı gütmediğimi de belirttim zaten. Hani giderken bizde adettendir bişey isteyen var mı diye. Burayı da samimi bulduğum için reelde de tanıştığım abiler olduğu için konu açtım. Sizi anlıyorum herhangi bi sorunda forumu sorumlu tutmak istememeniz normal. Yanlış anlaşıldıysam konuyu silin ama ben tekrar söylüyorum bu konuyu ticaret için açmadım. Ben bazı aradığım şeyleri burda bulamadığımdan ve aynı durumda olup yolu düşmeyenlere yardım amaçlı açtım. Yanlış anlaşıldıysam affola.

Öncelikle sağlıçakla git gel arkadaşım kendin için mk3 leon için bulduğun parçaları da görmüş oluruz şimdilik ne istene bilir ki aklıma birşey gelmiyor. 5.8" ekranın yurt dışı fiyatını söylersen sevinirim ve ön arka park sensör beynini aklıma bunlar geliyor şimdilik

Hayırlı yolculukar...
Sürekli gidiyorsan bir daha ki sefere isteyebilirim.

Geri
Üst Alt