Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

almanyadakı otobandan kotu bı goruntu..

ESP nin engel olabileceği bir kazaymış. İlk başta soldaki otlara giriyor golfün sol lastiği ondan sonra kaymaya başlıyor.

ESP MSP hikaye hız + ölüm başka bir şey değil arkadaşlar

Fizik kuralları içindeyse dedim Emre :)

sana bugn yaklaşık yarım saat önce olanı anlatayım. kütahya yolnda yaklaşık 130 la falan giderken önüme köpek atladı. o yaptığım manevrada esp belki daha zararlı olabilirdi. hiç bilemezsin. 90 + hızlarda fizik kurallarından çıkmaya başlıyorsn :)

ESP olsaydı ne olurdu bilmiyorum aynı şartlar yaşanmadan bilemez kimse ama senaryo %100 değişirdi..

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

Yunus açtırma bana mubarek ESP ağzımı akşam akşam.. :D

sana bugn yaklaşık yarım saat önce olanı anlatayım. kütahya yolnda yaklaşık 130 la falan giderken önüme köpek atladı. o yaptığım manevrada esp belki daha zararlı olabilirdi. hiç bilemezsin. 90 + hızlarda fizik kurallarından çıkmaya başlıyorsn :)

yunus emin ol esp olsaydı yaptıgın manevrayı daha rahat yapardın hatta o kadar manevra yapmana gerek olmazdı.. Esp nin yararını arkadan itişte dahada iyi anlıyorum. Aracımı esp siz düşünemiyorum çoktan bi virajda patlamıştım. Bu kazada da alp in dediği gibi esp kesinlikle hayat kurtarırdı..

Geri
Üst Alt