Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Almanya Dectane'den Makyajlı kasa mercekli ve ledli far getirtdim....

hayırlı olsun güle güle kullan :eek:key:
takıldıktan sonrada görmek isteriz tabi...

aşkan güzel far dün takılımıydı arkamdaydın ama cok dikkat edemedım , montajını sen yaparsam haberim olsun :)

kenan hayırlı olsun. çok şık duruyorlar. bende alteaya getirtsemmi diye düşünmeye başladım. akşam anadolu yakası buluşmasına getirde aracı bir görelim:D

Hayırlı uğurlu olsun montajlı resimleri heyecanla bekliyoruz

görüntü harika ama, H1 olması hiç hoş değil, daha önceden ledli far alıp H1 ile yola çıkanlar kısa süre sonra gece görüşündeki azalma sebebi ile sıkıntılarını dile getirdiler. Umarım böyle bir sorun yaşamazsınız.

Ampul cinsi, aydınlatması ile direkt ilintili değildir, mercek/ayna/öndeki camın formudur aydınlatma kalitesini sağlayan.

takilip aydinlatmasina bakmak lazim kenan umarim guzel aydinlatir birde bi-xenonmu acaba

Kaptan önceki kasa varken de çıktı bunlar hatırlarsın, bixenon H1de olmuyor diye almamıştım ben. Bakalım bunda değişen birşey var mı?

mercek konumu yukarda duruyor bence..daylight olmasa mercek aşağı indirilse yine bi nebze..

Geri
Üst Alt