Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Almanya Dectane'den Makyajlı kasa mercekli ve ledli far getirtdim....

hayırlı olsun.. ibizanınki burdan alırsan daha ucuza geliyor eurodan dolayı :p ayrıcana ibizanınki 309 €

Farın ampülünü soran arkadaşlar için H1 arkadaşlar.

teşekkürler yekta abi.

alışveriş sürecini anlatıyım dectaneden alışveriş yapıcak arkadaşlara yardımcı olurum.

yılbaşından 1 hafta sonra sipariş verdim. ayın 12 sinde almanya DHL firmasi ile kargoladılar. 19 unda türkiyeye geldi. 25'inde yurt içi kargo takibinde gümrükte tutuluyor şeklinde gördüm. 02125657451 nolu AVPİM Topkapı PTT gümrük bölümünü aradım kargonun ellerinde olduğunu gidip alabiliceğimi öğrendim. Topkapıya giderken Dectanedeki sipariş extremi, k.kartı extremi ve paypay extresini aldım gittim. (Bunları istemediler :) Ürün 209 € fiyatı vardı 200 € yu geçtiği için 90 TL vergi aldılar gümrükte işlemlerim toplam 15 dk sürdü ve kargomu aldım. Alışveriş yapıcak arkadaşlara fikir olur.

yılbaşında milli piyango bileti almış mıydınız? her yönü ile muhteşem ötesi bir alışveriş olmuş, gümrüğüne kadar.

Geri
Üst Alt