Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alman vs. Japon Otomobiller..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otomobil konusunda almandan başkası yalannn...

malzeme kaliteleri hakkında ne düşünüyosunuz. ??

malzeme kaliteleri hakkında ne düşünüyosunuz. ??

Her zaman alman tabıkıde:) mısal Golf muadılı b japona baktıgnızda bu Toyota Aurıs olsun,bana gore japonun en kalıtelı markası oldugu ıcın bu ornegı verdım,malzeme kalıtesı olarak VW ın yanından gecemez

Her zaman alman tabıkıde:) mısal Golf muadılı b japona baktıgnızda bu Toyota Aurıs olsun,bana gore japonun en kalıtelı markası oldugu ıcın bu ornegı verdım,malzeme kalıtesı olarak VW ın yanından gecemez

cana katılıyorum aurisin malzeme kalitesi berbat..en dandik almanı koyun yanına gene auristen kalitelidir..?böyle bir arabayı insan neden alır anlamıyorum..!

Auris'i hiç kullanmadım ama sevdiğim bi abim kiralamıştı yurtdışında 1 haftalığına bana söylediği kadarıyla malzeme kalitesi berbattı ve konsoldan değişik değişik sesler geliyomuş..bu seslerde kiralık olmasının da etkisi olabilir elbet..

Toyota'nın tedarikçisi olan bir fabrikada çalışıyorum ve aurise bir çok parça verilmekte..Bütün kullanılan ürünler 1.kalite..diğer firmalar olan fiat,reno,ford gibi 2,3, kalite değil..Toyota bu konuda çok titiz..3 hafta toyotada kaldım..ordaki izlenimlerimle de bunu doğruladım bizzat..adamlar sadece bizden değil,diğer yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerinden de aynı kaliteyi istiyor..görsel olarak gözükmeyen yerdeki nokta hatayı bile kabul etmiyor...

Sezgin abi görsel olarak gözükmeyen parçalardaki nokta hataları diğer üreticiler kabul ediyo mu ki..Renault edebilir gerçi ama..

Diğerleri reno,ford,fiat ta gidiyo..onlara her türlü gazlıyoruz :D ama Toyota öyle değil..

yeni hatalı gönderiyoruz ama onlar bişi demiyo mu diyosun abi..

cana katılıyorum aurisin malzeme kalitesi berbat..en dandik almanı koyun yanına gene auristen kalitelidir..?böyle bir arabayı insan neden alır anlamıyorum..!

Bizde sana soralım neden aldın? ogün arabanın yanındayken öyle demiyodun bak içi harika yok öyle yok böyle diyodun şimdi ne oldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt