Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alman vs. Japon Otomobiller..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yonetım bence bu konuyu hemen kılıtlemelı Ayberk ayrıca bır muhendıs soylemek ıstenılen seye farklı acılardan bakmayı bılecek olayı cok farklı bır noktaya cekmeyecek

konu neden kapatılmalı ? anlamadım ? tartışma oyun kuralları içinde...

Türkçe'yi doğru kullanmanın önemini her fırsatta insanlar vurguluyor. O zaman insanlar kendini doğru ifade etsin ki, istedikleri yanıtları alabilsin :)

Ayberk o yaptığın demogoji oluyo işte..
evet bazı komyonlar daha güçlü Veyron'dan..

eee. ?? :)

yonetım bence bu konuyu hemen kılıtlemelı Ayberk ayrıca bır muhendıs soylemek ıstenılen seye farklı acılardan bakmayı bılecek olayı cok farklı bır noktaya cekmeyecek

Konuyu Ayberk mi başka yerlere çekiyo acaba yoksa..? Sizde söylediklerimi tekrar etmek yerine kendi fikirlerinizi söyleyebilirseniz, sizin bakış açınızla ilgili de fikir sahibi olabiliriz. Konu da başka yerlere gitmemiş olur.

Ayberk o yaptığın demogoji oluyo işte..
evet bazı komyonlar daha güçlü Veyron'dan..

eee. ?? :)
Söylediğim cümlede yanlış birşey var mı? Yok. Buna siz demogoji diyin ben gerçekler diyeyim. Ne önemi var :)

---------- Post added at 02:26 ---------- Previous post was at 02:25 ----------

Verdiğim Japon ve Alman beygiri eşitliğine kimse bi cevap yazmamış :D Halbuki performansı konuşuyorduk..

Konu performans ise şunu göz ardı etmeyin. Basit birşey. Elinizde 240 japon beygiri ve 200nm tork aracı geçmeniz için 300 alman beygiri ve 400'den fazla torka ihtiyacınız var. Buda performans konusunda Japon, Alman arasındaki farkı anlamaya yardımcı olur :)

---------- Post added at 01:52 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

Yoo örneğin 2000 küsür beygir kamyonlar var (trafiğe çıkan; yarışan değil.). Onlar Veyron'dan daha güçlü. Ama daha hızlı değil.

performansta tek etken sütçü bg imi oluyor :) bence değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt