Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Allah korudu

tufan bu ne tarafta oldu tam olarak tekirdağdan geçerken bilgimiz olsun dikkat edelim bazı bölgeler vardır gizli buzlanmaya çok müsaittir orasıda öyle bir yermi
abi çorlu çevre yolunda oldu ist.gelirken çorlu şehir merkezine girmeden düz gittiğinde çevre yolu o yol.

bu muratlı tarafından olan yolmu
yok abi ist tarafından gelirken çevre yolu var edirne istikametine doğru o yol, otoban gibi çok düzgün yol ama gece don yaptı herhalde bazı yerler walla çok korktum leonu satıp esp li bir araç alacam 2013 te kısmetse. bmw 1 serisi yeni kasa yada audi a3 yeeni kasa yekta abi butarafa yolun düşerse beklerim kahve içmeye haa..

kısmet diyeliim dediğin yeri çok iyi anladım dikkat etmek lazım

O bölgede gizli buzlanma çok oluyor.Kırklareli yolunda arkadaşımın babası takla atmıştı gizli buzlanma yüzünden,kazalar da genelde bu yüzden oluruyor Trakya'da genelde. Dikkatli olmakta fayda var çok geçmiş olsun 10 dakika geç olsun sağlıklı olsun. Leonlarda da ESP var ful bir Leon al en iyisimi:D

Geçmiş olsun, o yolu ben de kullanıyorum, malesef, kırklareli-çorlu-silivri güzergahı hem don olayında hem de aşırı yağışta tehlikeli yerler, dikkatli olmakta fayda var.

Geri
Üst Alt