Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Allah korudu

Aman dikkat yılın son günü hiç birimiz üzülmeyelim arkadaşlar...

Geçmiş olsun dikkat etmek lazım en piside bu gizli buzlanma köy yolunda benimde basıma geldi sabah erken saatlerde yolun belli biyeri buzlanmıs bir anda araba hafif savruldu yavaş gidiyordum iyi ki hızlı olsa sonucunu düşünemiyorum solum uçurum :rolleyes:

Çok geçmiş olsun.Aslında genelde bu belediyelerin suçu olarak düşünüyorum.Nedeni sulama yaparken hiç dikkat etmiyorlar yollara geliyor dolayısıyla bu soğuk havalarda da buzlanmaya sebep olabiliyor.Orta ve sol şeritten ayrılmamak lazım benim kanaatimce

Çok geçmiş olsun.Aslında genelde bu belediyelerin suçu olarak düşünüyorum.Nedeni sulama yaparken hiç dikkat etmiyorlar yollara geliyor dolayısıyla bu soğuk havalarda da buzlanmaya sebep olabiliyor.Orta ve sol şeritten ayrılmamak lazım benim kanaatimce
bence kışınsol tehlikeli sular genelde orda oluyo ortalayıp gitcen en iyisi bakalım akşambizde yola çıkacaz burda hava -5 oluyo hayırlısı inşallah

bende atakoy sahıl yolunda su bırıkıntısıne bıraz hızlı daldım aynılarını yasadım 4 lastık havalandı.Oda su bırıkıntısı olmaktan cıkmıs gol olmus mubarek

Geri
Üst Alt