Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Allah herkezi korusun

chile-Kırmızı

Kayıtlı Üye
Park halindeki aracimin son hali siz siz olun komsulariniza dikkat edin.. carpip kacmaya calisirken yakaladim :( :/
24a1e488323d12c19f3e66b3fdc95e72.jpg
de31193123d951f09bacdf828ed5c467.jpg
8584bcbbae303bd630a2bd11f5f54146.jpg

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok geçmiş olsun komşu birde zaten çarpıp kaçan insanlara ayar oluyorum birde tanıdık böyle yaparsa daha ne diyeceksin

kurye ile elden teslime verildi

Ben servisten baska yerden yaptirmicagimi soyledim kendi dusunsun parasini

Çok geçmiş olsun komşu birde zaten çarpıp kaçan insanlara ayar oluyorum birde tanıdık böyle yaparsa daha ne diyeceksin

kurye ile elden teslime verildi
Evet birde komsu olucak iki apartman yanimda oturuyor soyledim ya ayip sana yaziklar olsun dedim yuzune abi

Allah sabır versin. Çok geçmiş olsun. Bian bnm arabam bu halde olsa şu an diye düşündüm de karakolda olurdum muhtemelen. Kaçarken yakalicam bide kopartırdım kafasını

Allah sabır versin. Çok geçmiş olsun. Bian bnm arabam bu halde olsa şu an diye düşündüm de karakolda olurdum muhtemelen. Kaçarken yakalicam bide kopartırdım kafasını
Simdi evet benimde aklimdan gecti hirsimi alana kadar cigerimi sogutana kadar agzini burnunu kirmak ama sonra dusunuyosun lanet olsun diyosun hic birsey yapmadim ama su varki deger kaybi dahi tum haklarimi alicam madem kaciyosun alsana kacmak

Geri
Üst Alt