Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALLAH bu polisleri bildiği gibi yapsın,ben bıktım artık bunlardan :@

Geçmiş olsun Emre senin arkada da mı plaka yok ? Ayrıca ehliyetini men oldugunu bildirmesi lazım önceki çevirmede :p

Öncelikle geçmiş olsun... Özeleştiriki yapacak olursak siz evvela hatalısınız;

1. Ehliyetiniz hususunda; Alkol alıp direksiyon başına geçmişsiniz ki, bu asla kabul edilemez, cinayete teşebbüstür aslında!

2. Plakasız trafiğe çıkmışsınız, birisine çarpsanız, ölümlü-yaramalı kazaya karışıp kaçsanız polis sizi nasıl bulacak? Önünüzü kesmeleri gayet normal...

Eğer Amerika'da Avrupa'da biryerde aynı suçlamalarla yakalansaydınız, muhtemelen şu an hapisteydiniz.. En en en iyi ihtimalle çok ağır para cezasına çarptırıldınız..

Onun dışında polis veya otoparkçının kişisel zevzeklikleri zaten bildiğimiz şeyler..

eleştiri için teşekkürler dostum.ve zaten ben plakasız olmamı yada alkolle yakalanmamı savunmadım savunmamda..benim kızdığım ehliyetime el koyulup bana konulmadığını söylemek ve beni bu duruma düşürmek.bide bi plakasız araca 7 ekip geliyoda bu devleti bölmeye çalışan şerefsizelere kaç ekip gidiyo mrk ediyorum.tekrardan sağol.ben sabah 6 ya kadar uğraştım haklı olduğum yerlerde var haksız olduğum yerlerde var.bunu kabul ediyorum ama devletin üniformasını üstüne giyip kendini bi haLT SANAN(ÖZELLİKLE TRAFİK) POLİSLERE KATLANAMIYORUM.onlar rüşvet alırken keyfe keder araç bağlarken insanları mahdur ederken bişi olmuyoda ben bi plaka takmayınca katilmi oluyorum.......

Çok fazla şey bi araya gelmiş Emre ama geçmiş olsun.Geçmişte ceza kesen polisin yanlış bilgi vermesi ve plakasız olman onlara iş olmuş ve gece gece boş geçmesin diye debelenmişler.
Otoparkçı tam sopalıkmış onu ayrıca belirtmek lazım.

xx

eğer biraz daha üsteleseydi oda olucaktı o sinirle kardeşim...

Geçmiş olsun Emre senin arkada da mı plaka yok ? Ayrıca ehliyetini men oldugunu bildirmesi lazım önceki çevirmede :p

evet arkadada yoktu kardeşim ama güzel gözüktüğü için değil tamamen yeni plakarı takmak için ve arka difrizörü kaplamak içi bekliyoduk.hatta cuma günüde kaplancak ve plakalar takılcaktı.

çok geçmiş olsun...
evt sende söylüyorsun zaten hatalıyım diye..
benim de sevmeğim..bu muameler..
herkes potansiyel suçlu değildir..ama malesef bu ülkede bu memurları bu şekilde yetiştiriyorlar şüphe et şüphe et şüphe şüphe et diye..
e adam da beyni yıkanınca böyle oluyor çünkü o okula girmeden önceki kendini alıp çıkarıyorlar içinden..

biz burda bir akşam eve gidiyoruz..sadece ayakkabılarımız çamurlu diye bizi araban indirip bi ton muamele yaptılar..
neymiş dağdan mı geliyormuşuz..hayır okul gezisine gittik..minibüs çamura battı inip ittik..
anlatana kadar gitti 1 saat

çok geçmiş olsun...
evt sende söylüyorsun zaten hatalıyım diye..
benim de sevmeğim..bu muameler..
herkes potansiyel suçlu değildir..ama malesef bu ülkede bu memurları bu şekilde yetiştiriyorlar şüphe et şüphe et şüphe şüphe et diye..
e adam da beyni yıkanınca böyle oluyor çünkü o okula girmeden önceki kendini alıp çıkarıyorlar içinden..

biz burda bir akşam eve gidiyoruz..sadece ayakkabılarımız çamurlu diye bizi araban indirip bi ton muamele yaptılar..
neymiş dağdan mı geliyormuşuz..hayır okul gezisine gittik..minibüs çamura battı inip ittik..
anlatana kadar gitti 1 saat

anlatmak istediğim buydu varol abi.ben haksız olduğumu kabul ettim zaten kendilerine ama nafile bi kere düştük ellerine.....

anlatmak istediğim buydu varol abi.ben haksız olduğumu kabul ettim zaten kendilerine ama nafile bi kere düştük ellerine.....

Kanun açık ve net emre türkçe gibi nereye çekersen oraya gidiyo yasaya göre orjinal dışı araca herşeyi takmak yasak... yasaya bak değil jantına teybine bile laf söyleyecek kadar rahatlar ne yazıkki... gece gece herşeyi üst üste getirip biz bundan ne yaparız derdine düşmüşler maksat üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi belli değil...

Emre geçmiş olsun.....Seni bu sürece surekleyen noktada hatanı kabul etmişsin zaten....Aracıda yanılmıyorsam floryada kolejın arka tarafında lanet bır otopark var anladıgım kadarıyla oraya cekmışler.Geçmiş zzaman benimde orada ufak bir maceram oldu.Çalıştıgım şirketin aracı ıle iş yerinden ayrıldım.Üzerime mont vs almadım hemen gidip gelicem ve aracta olucam diye polisleri hesaba katamadım.Aracı yoktan bır sebepten bagladılar ve ben aralık ayında florya sheelınn orda dıger aracı beklerken fena usuttum hala o polıslere soverım.Aracı yoktan sebepten bagladılar ve otoparkta semtten tanıdıgımız trafık polısı bır abımız denk geldi o araya girdi.Bütün çabalarına ragmen aracı baglamakta ısrarcı oldu.Galiba o tarafa bakan trafıkcılerın hepsinde aynı sıkıntı var.

Kanun açık ve net emre türkçe gibi nereye çekersen oraya gidiyo yasaya göre orjinal dışı araca herşeyi takmak yasak... yasaya bak değil jantına teybine bile laf söyleyecek kadar rahatlar ne yazıkki... gece gece herşeyi üst üste getirip biz bundan ne yaparız derdine düşmüşler maksat üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi belli değil...

aynen kardeşim ve şunuda sölim plakasız araca 7 ekip geliyoda benim 2007 aracım çalındığında 10 dakka içinde ihbar ettim ve araç 24 saat boyunca plakalar üstünde gezmiş.iş plakalı olmakta değil iş menfaatte kesinlikle.dün gece parktaan çıktıktan sonra e5 incirli girişinde bir kaza vardı görmenizz lazım honda araç takla atıyor ve içinde iki kardeş ölüyor hatta sürücünün kafası paramparçaydı.likide vericem.kazanın sebebi araç hızla ama asıl sebeb önden giden tır son derece şiddetli bir şekilde yağ yakıyor ve arkasında bıraktığı duman sebebi ile 1 mt öteni göeremez hale geliyor yol ve sonuç honda tır a arkadan patlatıyor.netice 2 kardeş ölü.bulara neden müdahele edilmiyoda bir plakasız araca 7 ekip geliyo.yorum sizin.eğer o kamyon durdurulsaydı belkide o iki kardeş şu anda hayattaydı.kazanın likii vericem mutlaka bakın.biz buğra ve burak ile calı yaşadık gördük ve psikolojimiz bozuldu.................

E-5'te aşırı hız kazaya yol açtı - Sabah

E-5'te feci kaza - Sabah - Galeri - Türkiye

Geri
Üst Alt