Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alkol ve hız sınırı artıyor

alkolü yükseltmelerine hiç anlam veremedim. Alkollü araba kullanmanın önüne geçmek için sınırı azaltmaları gerekirken artırıyorlar, çok garip. Cumartesi gecesi hiç yola çıkmıyor galiba bu kanunu getirenler, çok var şeridinde bile duramayan arabalar!

Hız sınırı yine çok düşük olsa da biraz da olsun yükselmesi iyi.

Ayrıca bu E-5 teki radar hikayesi gerçekmidir? gerçekse nerelerdedir? Gerçekse hangi mantığa, hangi akıla hizmet yapıldı? gerçekse hadi gündüz zaten gidemiyorsun 30 la bile, gece nasıl 70 ile gidesin, E5 te okadar yavaş gidersen kazaya sebebiyet verirsin ya, hiç mı kafa çalışmıyor, Haliçten aşağı sal, fren yapmazsan araba zaten 100 ü görüyor

bosta 105 gordum ozanım zamanında orda hahah :D

Alkol tüketimi en fazla 18-24 yaş arası

24 e kadar alkol alımını yasaklıyosun , sonra üstüne 1 promile çıkarıyosun .. Anlamsız hareketler bunlar :D

4 tane 50'lik bira 1 promil yapar... 1 tane bira içersin bi restorantta bi yerde de , 4 bira içip direksiyona çıkmamalı kimse yani .. Allah muhafaza...

Alkol tüketimi en fazla 18-24 yaş arası

24 e kadar alkol alımını yasaklıyosun , sonra üstüne 1 promile çıkarıyosun .. Anlamsız hareketler bunlar :D

4 tane 50'lik bira 1 promil yapar... 1 tane bira içersin bi restorantta bi yerde de , 4 bira içip direksiyona çıkmamalı kimse yani .. Allah muhafaza...

b keresınde 1 bıra ıcıp 2-3 saat sonra yola cıktım koprude kgs den gectım polıs cektı kontrol yaptı 0 promıl cıktı,zamanı da ısın ıcıne katarsak ıcıp de kullanan adam karda bayagı b yenı duzenleme ıle :)

1 ay once kaptırdım ehliyeti 52 promilden şimdi daha cok oturdu icime

alkolden toplaya toplaya ehliyet kalmadı millette olacagı buydu:)

arkadaşlar bu alkol olayı çok ilginç, üflediğimiz zaman ağız alkolu denen olay bizi ele veriormuş !!! ve aklınızda bulunsun alkol almışsanız trafiğe çıkmadan önce birşeyler atıştırıp bir kaç bardak çay için. mesela kahve derler ama kahve daha da ters bir etki yaparak agız alkolunu tazelermiş. bu gayrettepe trafik şubeden bir memur arkadaşımdan alıntıdır ....

1 promil 4 biraya denk geliyorsa benim 4 birada zurna olan çok arkadaşım var:D çok tehlikeli bir karar bence

Alkol kararı anlamsız bence ama hız konusunda düzenleme yapılması güzel olmuş..:eek:key:

her iki düzenlemede bence iyi olmuş bir tane bira iç bir tanede malbora siğara yok çevirmeye gir 52 promil gitti ehliyet 6 ay güzel güzel ama kendini bilene tabiki :)

Geri
Üst Alt