Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alkol ve hız sınırı artıyor

alkon sınırının artmasına mantık bulamadım acıkcası,normalde ıcerım ama dıreksıyon basına gecıceksem agzıma 1 bıra bıle surmem mantıklı ıs degıl,belkı 1 bıra bsy yapmaz ama basıt b kaza bıle yapsam ıctıgımde alkolu bahane edıp katakullı ıle 6 ay elımden aldılar mı oturur aglarım orda

bu hükümette alkol sınırını yükseltmesini hiç beklemezdim

bu kadar alkol muhabbetı olduktan sonra bırakta yumuşatsınlar :)

seçimden dolayı olmuşdur özgürüm millete yalakalık yapıcaklar :D :D akşam görüşürz babyyyy

aaaa çok şaşırdım :)
gerçi ben yine de alkollü araç kullanma taraftarı değilim.

alkolü yükseltmelerine hiç anlam veremedim. Alkollü araba kullanmanın önüne geçmek için sınırı azaltmaları gerekirken artırıyorlar, çok garip. Cumartesi gecesi hiç yola çıkmıyor galiba bu kanunu getirenler, çok var şeridinde bile duramayan arabalar!

Hız sınırı yine çok düşük olsa da biraz da olsun yükselmesi iyi.

Ayrıca bu E-5 teki radar hikayesi gerçekmidir? gerçekse nerelerdedir? Gerçekse hangi mantığa, hangi akıla hizmet yapıldı? gerçekse hadi gündüz zaten gidemiyorsun 30 la bile, gece nasıl 70 ile gidesin, E5 te okadar yavaş gidersen kazaya sebebiyet verirsin ya, hiç mı kafa çalışmıyor, Haliçten aşağı sal, fren yapmazsan araba zaten 100 ü görüyor

Geri
Üst Alt