Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Alkışlar çılgın türklere:)

Konu, 'Sohbet' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

1. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına,
    ——————————————–
    Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye,
    ———————————————-
    Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini buram buram çiş kokularıyla iş yerine yollayan! Annesi; ancak arkadaşları ”acayip kokuyorsun” dediğinde işi çözen anneye ve çocuğuna,
    ———————————————-
    Banyonun lambası yanmayınca elektrikler kesik zannedip yarım saat gelmesini bekleyen. Beklerken de canı sıkılmasın diye televizyon seyreden kişiye,
    ————————————————–
    Ailecek televizyon izlerken üst komşu küçük oğlunu göndermiş. Çocuk, anneme ”X teyze, annem dedi ki, bari haberleri açsınlar da, biz de dinleyelim”. Biz de kırmadık, açtık. Ailecek çok iyi niyetli olduğumuzdan, televizyonları bozuk sandık. Yüksek sesten dolayı bize laf soktuklarını anlamamız çocuğun ikinci gelişinden sonra oldu. Bu olayı yaşayan aileye,
    ————————————————–
    Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz AIDS’in açılımını yapıyor: (A)llaha (İ)syan eden (D)eyyusların (S)onu… diyen hocaya,birer alkış istiyorum:))
    ————————————————–
    Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ”Bu ev kiralıktır” yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ”Bu da” yazısını görürseniz, bilin ki Trabzon’dasınız.
    ————————————————–
    Kardeşim karne almıştı; fakat birçok zayıf notu vardı. Annem, babamla beni kenara çekip uyarıları sıralıyordu: "Sakın çocuğun moralini bozmayın, sakın kötü bir şey söylemeyin" uyarılar özellikle babama yönelikti: "Hele de sen, sakın çocuğun gururunu kırma". Babam daha fazla dayanamadı ve sordu: "Karne için ne zaman özür dileyeceğiz?"
    ————————————————–
    Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: "Bacım o geçtiğin gece lambası değildi; çek sağa".

2. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    Süper :) durumumuza ağlıyımmı güleyimmi şaşırdım doğrusu .

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Paylaşım için teşekkürler Her Türk akıllıdır ama bazıları kullanmaya üşenir....:eek:key:

4. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Entellektüel zeka baştan var olan birşey değil, sonradan geliştirilen birşey.

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Tabi haklısın bazısı da ister ama gelişmez.....:eek:key:

6. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    valla yıllarca trabzon sokaklarında gezdim ama böyle bi yazı ne gördüm nede duydum :confused:
    gerçi bahsettiğimiz yer herhangi bir yer olabilir nede olsa Bize Her Yer Trabzon :D:D:D

7. ÖZLEM@K

ÖZLEM@K SCW Ladies

533
    8
    18
    Çok hoş;süper doğrusu :))çok güldüm...Saol Bilal...

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Bilal yapmışsın yine yapacağını :D teşekkürler güldürdüğün için :)

9. Dedee

Dedee SCW Üyesi

694
    279
    63
    +1 :):):)

10. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Tşkler.. Enes :)

Tşk.ler Özlem abla

Yaa benimde herkesin takılacağı nokta bu diye beklemiştim yanılmış Tek favorim ve süper bi cevap :)

Sayfayı Paylaş