Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alinik varex son susturucu

Micqrop

Kayıtlı Üye
Merhabalar cumleten,
Arastirmalarim sonucu sifir son susturucu varex e o kadar yuksek fiyatlarda butce ayiramayacagim. Scw arkadaslarimiza bi sorayim dedim acaba ellerinde satmak istedikleri tsi motor uyumlu son susturucu varex i olan var mi ? Ankara içi öncelikli tercihim fakat sehirdisi kargo olarak da olabilir.

Zor gibi ama bol şanslar

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Merhabalar cumleten,
Arastirmalarim sonucu sifir son susturucu varex e o kadar yuksek fiyatlarda butce ayiramayacagim. Scw arkadaslarimiza bi sorayim dedim acaba ellerinde satmak istedikleri tsi motor uyumlu son susturucu varex i olan var mi ? Ankara içi öncelikli tercihim fakat sehirdisi kargo olarak da olabilir.
bol şans tsi motorlarda düz boruda cok tatminkar bi ses cıkartıyor denediniz mi

hayırlısı olsun illa polis cevirmesine takılıp söken birileri cıkar ..bol şans :)

bol şans tsi motorlarda düz boruda cok tatminkar bi ses cıkartıyor denediniz mi
Son susturucu söküldüğünde haklısınız güzel ses çıkabilir ama herhangi bir çevirmede yada ailemle bindiğimde sıkıntı yaşayacağım o sebeple çakma hks tipi varex arıyorum :)

birde son susturucu iptalinde alt devirlerde de ses varmıki egzozda yoksa 2500-3000rpm den sonramı ses gelmeye baslıyor tecrübeniz varsa paylaşın lütfen :)

Geri
Üst Alt