Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alinik araç.

Ziya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir bayan öğretmen arkadaşımıza 16 - 17 bin TL'ye kadar araç bakıyoruz. Seat tarafında temiz aracı ya da tanıdığı ya da önerisi olanlardan fikirlerini bekliyoruz. Gönlüm ister ki onu da seatlı yapalım. Acil bakalım çünkü her gün aracıma bakıp duruyor, yakında nazar değdirecek. :D

Not : Ford Fiesta kesinlikle istemiyor.

alıcı bayan ise 2. araç otomatik düşünülebilir ayrıca diri duruyor araç

2. Aracın direksiyonu çok fazla aşınmış Km'sine iyi baktırmak lazım.

Aracı kullanacak bayanın ilk aracı ve ilk tecrübesi olacak. Otomatik takıntısı yok. Güzel ve temiz bişi olsun yeterli. İLerde satarken de zarar etmeyelim diyor. Aklımdan geçen aslında şu da. Bütçesini zorluyor.

Seat Ibiza 1.4 Signo 2004 Model 18.600 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 126953870

Ewt o araba temiz bir araca benziyor üstelik söylemesine göre bakımlarınıda yeni yapmış eğer dediği gibi masrafsız ise bence alınır. Çünkü 17 bine araba alsan en az 1.000 lira masraf yapacaksın bunuda göz önünde bulundur.

Ibıza falan bakacagına bi tane 2003 Signo leon bulsun... 75,000 - 100,000 arası...
3 tane İbiza eskitir :D Satmayaydım kendı Leonumu verirdim 18.000 e :D Enişteme verdim piyasanın altında. (18e) Sırf yenı kasaya gecmek ıcın.. Yoksa beklerdım :D 20-22 arasında verırdım.. :)) Yanı temız bır leon bulursa 2003 model şoyle 100 bını gecmemıs.. Bence ıbızayla kıyaslamasın bıle :D Şahsi düşüncemm..

Geri
Üst Alt