Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aliexpres

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Baho61 tarafından paylaşıldı.

1. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    aliexpresten alisveriş guvenli mi arkadaslar ekrenli teyp almayı dusunuyorum ama kararsızım

Ekli Dosyalar:

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. goku

goku SCW Üyesi

1.040
    886
    113
    Güvenli fakat 75euro üzerinde ki ürünlerde vergiye takılırsın

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Yani resimdeki urun 150€ ona bir de vergi vericeKsek aynı paraya gelcek desene

4. goku

goku SCW Üyesi

1.040
    886
    113
    Aynen arkadaşım ücrete %18 vergi ilave et, kargo ücreti varsa hepsini gözden geçir, duruma göre sipariş gecersin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdeM59 ve Baho61 bunu beğendi.
  5. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
    Bir sey daha sorim kardeşim tam adrese gelıyor mu yoksa biyerden almam gerekcek mi komik bi soru belk de :)ama gumrukle ugras falan diye yazılarda okudum bu yurt dişi alişverişler icin

Bunu beğendi. AdeM59 bunu beğendi.
  6. My_Buzz_

My_Buzz_ SCW Üyesi

14
    16
    3
    eger gumruge takilirsa gitmen gerekecek... gumrukten gerekli odemeleri yaparak urunu teslim alabileceksin...
    Gumruge takilmazsa direk adresine teslim edilir.

Bunu beğendi. Baho61 bunu beğendi.
  7. Erkki

Erkki
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

325
    574
    93
    gümrüğe takılmamak için satıcı ile görüşmeni tavsiye ederim, aldığın ürünün faturasını keserken aldığın fiyatın çok daha altında fatura kesiyorlar. birkaç ay önce başka bir ürün almıştım fiyatı yaklaşık 200 USD idi. teslim aldığımda faturada bedeli 25 USD yazıyordu. ayrıca gönderi şekillerine de dikkat etmelisin çin posta firmaları ülkemizde PTT aracılıyla teslimatları sağlıyorlar. gidip biryerden almana gerek yok adresine geliyor.

8. AdeM59

AdeM59 SCW Üyesi

733
    734
    93
    Bu ay ordan led xenon ve mercek siparis ettim 15gun sonra yani gecen hafta adresime ulaştı gümrükte takilmadigi sürece sorun çıkmıyor yukarıda da yazdıkları gibi satıciyla anlaşıp faturayı düşük gösterirsen problen olmaz :)

Trakya'dan gönderildi..

Bunu beğendi. goku bunu beğendi.
  9. Baho61

Baho61 SCW Üyesi

150
    52
    28
  10. ertewas

ertewas SCW Üyesi

199
    112
    43
    o ürün gümrüğe kesin takılır, fiyat düşük gösterilse dahi ekranlı ürünlerde bandrol zorunluluğu var, kdv bandrol derken yutiçi piysasına yaklaşabilir fiyat. birde ürünü teslim alabimen için gümrükte uğraşması da cabası. o tür ürünlerin kargoda zarar görme ihtimali de var, hassas ürünler. ben olsam o kadar riske girmem. yarı yarıya fiyat farkediyorsa belki, 100-200 farkediyorsa girilmez riske...

Sayfayı Paylaş