Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alfaromeo giulietta

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
dostlar aracin duru;u ve 1.4 170 ps tb olmasi beni cok cezbetti g,runtu muhtesem navigasyon haric full paketi 60 bin tl falan yapiyor alinirmi fikirlerinizi merak ediyorum

donanim icinde gorus paketi spor paketi2 bose ses sistemi deri koltuklar bi-xenon fartlar ve sanruf falan var 18 jant spor suspansiyon ......... diya gidiyor dedayli bilgi sitesinde mevcut

Kaptanım biresim mesim değerler bilgiler koysaydınya bigörseydik...

Fiyatı 60.000tl diyosun... sanırım leon cupra ful sıfır 64.500tl

0km araçlar arasında karşılaştırma yapacak olursak, görsel farklılıkları bi kenara bırakırsak bence 58.000TL fiyatıyla, Leon 2.0 TDI FR daha cazip bu araca göre. Aynı güç daha yüksek tork ve yarı yarıya yakıt tasarrufu.

walla yoruma açık mı tam bilmiyorum açık demişsin yılmaz abim ; ben olsam o guiletta tasarımına "leon"u bırakmazsım ... hiç beğenmedim alfa'yı , ibiza cupra daki bir mkotor gibi 180 ps le yürüyeceksin he tamam güçlü fakat o tasarım bana hiç hoş gelmedi açıkcası , göze hitab etmiyor bana kalırsa ... ayberk'in dediği gibi , tdi leon al 58.000'e çok çok çok daha iyi olucak emin ol ... yada biraz daha verip 64.000'e harika 1 CUPRA sahibi olmak varken guiletta 2. planda kalmalı ... ( kendi görüşüm) ... ki CUPRA lafın arasında geçti bişey diyemeyeceğim daha :)

3 gün boyunca gidip gelip aralıksız mıncıkladım jülyeti..
fena bir araç değil..ama 60.000 tl verdikten sonra 2. el audi tt ye de binmek var...ya da bir clk ya...
60.000 tl verdiğiniz jülyet 1 sene sonra satmaya kalktiğinizda alfa romeonun marka prestiji yüzünden 40.000 tl ye zor gider orası kesin..
aksesuar kataloğunda karbon ön alt lip marşpiyel ve spoiler setli -5 yaylı 18" jantli bir araç vardi..o çok iyi duruyordu..ama o kit de 2.000 euro gibi bir paraymiş...
eski bir alfisti olarak alfa romeoya 60.000 tl vermeyi mantikli bulmuyorum..

görsel açıdan hoş ama parasal açıdan katılmamak elde değil arkadaşlara Yılmaz. arabanın keyfini biraz daha sür bence:)

60K'e çıktıktan sonra yelpaze bayaa geniş Yılmaz abi..
velakin 1.7T'si daha cazip bence.. :)

çoğu arkadaşım copra falan demiş yada 2.0 tdı bunlar satın alırken mantıklı olabilirde vergi camanı gelince 1.4 daha mantıklı geliyor.ki yakıtta tdı kadar cimri olacaktır zaten.
volkanım benim hesabını yaptığım alfanında spor paketi 2800 euro içinde senin dediklerin var yaylar süspansiyon 18'' jant vesaire.evet şuda var dediğiniz gibi 2. eli çok zarar eden bir araba şu zamanda 2. eli zarar etmeyen arabada yok zaten.ben henüz görmedim aracı inceleyeceğin sadece netten baktıklarım ve edindiğim bilgiler bunlar.birde aracı chiplesem diye düşünüyorum 125 lik leon 160 oluyorise bu ne olur acaba 200 210 ps leri görürmü dersinizki buda muhteşem bir rakkam olur

Kaptanım ben olsam almam.Nedeni o paralara çıktıkdan sonra neler var alınacak.Hiç olmazsa ikinci el 159 jtd al.

Geri
Üst Alt