Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alfa romeo

Alfa 156 t-spark bence daha iyi olur, en azından daha çok tercih edilen bir model..

ben çok kullandım alfa arkadşta vardı memnundu ama çoğunluk memnun değilmiş diye sölüodu bence güzel araç iyi araştırıp alınmalı derim

Hastası olduğum bir kasa fiestayı almadan önce bundan bir tane bulmuştum lpgli ama alfanın bu motorları çift egzantirik falan filan biraz riskli motor :) Alfa alınacaksa sıfır alınmalı bence ..

Hastası olduğum bir kasa fiestayı almadan önce bundan bir tane bulmuştum lpgli ama alfanın bu motorları çift egzantirik falan filan biraz riskli motor :) Alfa alınacaksa sıfır alınmalı bence ..

koray 16v motorlar cift egzantrık oluyor.Çift egzantrık olmasının sakıncası nedir?

Güzel araba 156 5 yıl bindimm süperdiii

koray 16v motorlar cift egzantrık oluyor.Çift egzantrık olmasının sakıncası nedir?

Bir Sakıncası yok :) Bu arabaların 2. elleri çok zayıftır satıcağın zaman kolay kolay satamazsın şansa kalmıştır..YAkıtta 8-9 lt yi buluyor yakması onun haricinde yol tutuşu performansı falan gayet güzel arkası biraz dardır koltukları güzeldir içeriye sesi az alır alınabilitesi yüksek olan bir araçtır a3 ile bmw 116 ları kıyaslarım ben bununla :) Arkadaşım 2007 de sıfır almıştı aracı şuan 140.km de sorunsuz bınıyor halen maşallah :)

Bir Sakıncası yok :) Bu arabaların 2. elleri çok zayıftır satıcağın zaman kolay kolay satamazsın şansa kalmıştır..YAkıtta 8-9 lt yi buluyor yakması onun haricinde yol tutuşu performansı falan gayet güzel arkası biraz dardır koltukları güzeldir içeriye sesi az alır alınabilitesi yüksek olan bir araçtır a3 ile bmw 116 ları kıyaslarım ben bununla :) Arkadaşım 2007 de sıfır almıştı aracı şuan 140.km de sorunsuz bınıyor halen maşallah :)

cok tşkler acıklayıcı bılgıler ıcın

eziğini çiziğini koymuş güzel araç arkadaşımda vardı parasını hakeden bir araç ama lpg li nasıldır onu bilmem

Geri
Üst Alt