• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

alfa romeo

effect1903

Kayıtlı Üye
Alfa 156 t-spark bence daha iyi olur, en azından daha çok tercih edilen bir model..

37fbli

Kayıtlı Üye
ben çok kullandım alfa arkadşta vardı memnundu ama çoğunluk memnun değilmiş diye sölüodu bence güzel araç iyi araştırıp alınmalı derim

koray.cano

Kayıtlı Üye
Hastası olduğum bir kasa fiestayı almadan önce bundan bir tane bulmuştum lpgli ama alfanın bu motorları çift egzantirik falan filan biraz riskli motor :) Alfa alınacaksa sıfır alınmalı bence ..

patrıot

Kayıtlı Üye
Hastası olduğum bir kasa fiestayı almadan önce bundan bir tane bulmuştum lpgli ama alfanın bu motorları çift egzantirik falan filan biraz riskli motor :) Alfa alınacaksa sıfır alınmalı bence ..
koray 16v motorlar cift egzantrık oluyor.Çift egzantrık olmasının sakıncası nedir?

koray.cano

Kayıtlı Üye
koray 16v motorlar cift egzantrık oluyor.Çift egzantrık olmasının sakıncası nedir?
Bir Sakıncası yok :) Bu arabaların 2. elleri çok zayıftır satıcağın zaman kolay kolay satamazsın şansa kalmıştır..YAkıtta 8-9 lt yi buluyor yakması onun haricinde yol tutuşu performansı falan gayet güzel arkası biraz dardır koltukları güzeldir içeriye sesi az alır alınabilitesi yüksek olan bir araçtır a3 ile bmw 116 ları kıyaslarım ben bununla :) Arkadaşım 2007 de sıfır almıştı aracı şuan 140.km de sorunsuz bınıyor halen maşallah :)

patrıot

Kayıtlı Üye
Bir Sakıncası yok :) Bu arabaların 2. elleri çok zayıftır satıcağın zaman kolay kolay satamazsın şansa kalmıştır..YAkıtta 8-9 lt yi buluyor yakması onun haricinde yol tutuşu performansı falan gayet güzel arkası biraz dardır koltukları güzeldir içeriye sesi az alır alınabilitesi yüksek olan bir araçtır a3 ile bmw 116 ları kıyaslarım ben bununla :) Arkadaşım 2007 de sıfır almıştı aracı şuan 140.km de sorunsuz bınıyor halen maşallah :)
cok tşkler acıklayıcı bılgıler ıcın

ceycey11

Kayıtlı Üye
eziğini çiziğini koymuş güzel araç arkadaşımda vardı parasını hakeden bir araç ama lpg li nasıldır onu bilmem

Üst Alt