Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alfa Romeo Giulietta reklamının Tofaş Kartal versiyonu

Abi Sağol Tatildeyiz işte Sende iyisindir umarım akşama doğru bi alo derim :eek:key:

Niye bırakıyomuş gardaş gözden ırak olunca gönüldendemi ırak olduk:eek: :D

Ona Bakarsan Cübbeli de Jetsikiyle Dolaşyıyodu :D En azından Seninki Karada Gidiyor Haşmetmaab :eek:key:

Yok gardaş bizim dostluğumuz pazara kadar değil ki gözden ırak olunca gonulden silelim...Senin açından il değişikliği yapıp tatile Balıkesire gitmiş olabilirsin ancak bizim için Başakşehirde Balıkesirde aynı uzaklıkta sayılırpuhaha..

Bırakma mevzuuna dönecek olursak sen şeyhsin biz mürid:) (bizdende ne mürid olurya:D) usulen müridler şeyhlerini arar sorar babında şeeeettiydim..

Anladım Gardaşım takılıyorum ben sana latife babında biraz önce Görüştüm akşama doğru müsait bi zamnında da senide arıycam balıkesir işini sormak için :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Anladım Gardaşım takılıyorum ben sana latife babında biraz önce Görüştüm akşama doğru müsait bi zamnında da senide arıycam balıkesir işini sormak için :eek:key:

Bende zabaaanan aradıydım..Sesini bir öğün duymamış rahat edemiyoz:)
Görüşelim gardaş,İşin netleşmesini bekliyorum ona göre haber edecem sanada..Akşama haberleşiriz...

Bende zabaaanan aradıydım..Sesini bir öğün duymamış rahat edemiyoz:)
Görüşelim gardaş,İşin netleşmesini bekliyorum ona göre haber edecem sanada..Akşama haberleşiriz...

Gelirsen (muhakkak bekliyorum başımla Birlikte) Ali Abiyide Getir :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Gelirsen (muhakkak bekliyorum başımla Birlikte) Ali Abiyide Getir :eek:key:

Adamların işi netleşmediği için bende beklemedeyim..Dün ali abi ile görüştüğümüzde bahsi oldu,dedim eğer gidersem günübirlik olur müsaitsen senide alayım oda benide al dedi zaten..Vallaha niyetliyiz ya bakalım sen oradayken yetiştirebilirsek yapacaz bir Balıkesir..Hayırlısı gardaşım..

Geri
Üst Alt