Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alfa Giulietta

Arkadan ve yandan süper bir tasaraım fakat ön tarafı bence o şirin farlar bozmuş. Alışageldiğimiz sinirli bakışlar yok artık Alfa'da. Kaputun çizgileri omuz çizgileri filan gerçekten muhteşem.

Arka farlarda kıvırmlar filan da çok iyi. 1.8 235'lik motor da baya iyimiş.

Ben ilerde alırım bunu Koç indirimi ile :D

Arkadan ve yandan süper bir tasaraım fakat ön tarafı bence o şirin farlar bozmuş. Alışageldiğimiz sinirli bakışlar yok artık Alfa'da. Kaputun çizgileri omuz çizgileri filan gerçekten muhteşem.

Arka farlarda kıvırmlar filan da çok iyi. 1.8 235'lik motor da baya iyimiş.

Ben ilerde alırım bunu Koç indirimi ile :D

ne kadar ilerde peki biz de bilelim.. :D

bu koç indirimine biraz daha indirim yaptırmak lazım. Ben devletimin tutumu yüzünden 1,4cc 170liği tercih ederdim. Bu aracı bende çok beğendim, içini de görmek lazım.

valla yapsalar fena olmaz Faruk abi ama ben nedense Koç gurubu araçlarını sevmiyorum:) Seat ta koç gurubunda olsa super olurdu:)

Çok ilerde Yiğit, muhtemelen ben alana kadar Alfa Zikulietta tarzı yeni bi model çıkar :D

Natan yuzde 15 değil ne yazık ki daha az. En son sordugumda %10'du sonra değiştiyse bilmiyorum tabi. Ford'ta mesela %4 gibi bişey, şaka gibi.

Çok ilerde Yiğit, muhtemelen ben alana kadar Alfa Zikulietta tarzı yeni bi model çıkar :D

Natan yuzde 15 değil ne yazık ki daha az. En son sordugumda %10'du sonra değiştiyse bilmiyorum tabi. Ford'ta mesela %4 gibi bişey, şaka gibi.

abi yapma ya . Koçtaşta yapıyorlar o zaman %15 i:) bi de migros şok vs. de:)

bayiden bayiye de değişir. Ben geçen yıl niyetlendiğimde bayiler arası bile fark vardı ve en uygun fiyat Ford bayilerindeydi.

%10 indirimi öpün boşunuza koyun olm..
çalışanlara bile o kadar indirim yapıyolardır nerdeyse..

ben geçen yıl %15e yakın almıştım ama ticaret gerçekleşmemişti.

Geri
Üst Alt