Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alcantara

sanırım orjinalin üstüne kaplamışlar çok şişik duruyor, bence mevcut deri sökülüp kaplanmalıydı bu haliyle direksiyon pek hoş durmamış.

bende çok beğendim fiyat da çok iyiymiş..güle güle kullan

Gayet güzel olmuş :) Ama favorim kırmızı dikişli bir deri :D

iç mekan tavan keşke siyah tonlarında olsaydı, geçen araç için kolonyalı mendille tavanı bir sildim, tek turda mendilin rengi ayakkabımı silmiş gibi oldu iğrenç pis olmuş. mendille temizlemediğim yerler resmen belli ediyor kendini.

hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim :)

orjinal deriyi söktürüpte yaptırsaydım incecik bişey olcaktı.bu şekilde eli tam dolduruyo.dikkat edin lambonun fln da aynı kalınlıkta :eek:key:

iç mekan tavan keşke siyah tonlarında olsaydı, geçen araç için kolonyalı mendille tavanı bir sildim, tek turda mendilin rengi ayakkabımı silmiş gibi oldu iğrenç pis olmuş. mendille temizlemediğim yerler resmen belli ediyor kendini.

tavana bişey yapamıyorum,epey zahmetli bi iş.ama en kısa zamanda src'de piano black uygulaması yaptırıcam

Geri
Üst Alt