Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Albümümdeki Resimlerim Nereye Kayboldu PATRON :(

eneserol

Kayıtlı Üye
Az önce albümüme yeni resim ekleyeyim dedim bi baktım albüm ismi duruyor ama resimlerim yok :( sizlerde de böyle bir durum var mı öğrenmek istedim Serbay belki biliyordur nedenini herkese açıklamış olur böylece

ilginç ya ne iş anlamadım serbay görünce yazar artık

site başka sunucuya taşınacaktı taşındı mı bilmiyorum...eğer taşındı ise belki ufak kayıplar olmuş olabilir yada bu taşınma sırasında olabilir belki de geçici bir şey dir..
tabi en net cevap serbaydadır

ya resimlerbakıyorum FTP'nin içinde duruyor ama üye albümünde durmuyor. Yeni eklenenler gözüküyor onda sorun yok :confused:

allah allah yolu mu yalnış acaba veya klasörde falan herhangi bi harf hatası falan varsa o da olabilir

forumu güncelledim halen düzelmedi. Bazı yönetici arkadaşlarda gözüküyor.. Uğraşıyorum bakalım

Geri
Üst Alt