Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Albümümdeki Resimlerim Nereye Kayboldu PATRON :(

bu sorun kaç gündür var en son albümlerinize ne zaman girmiştiniz yaklaşık olarak?

başka arkadaşlarda yazsa en sıon ne zaman girdiğini

Resim boyutlarıyla alakalı olabilir mi..?Bi zamanlar bu tür sorun vardı yine sorun resim boyutunun büyüklüğünden kaynaklıydı...Bi ihtimal diyorum...

yok onlarla ilgli değil, sanırım bu bayağıdır var üzerinde çalışmasını yapıyorum son olarak bakalım. Gerçi en kötü ihtimal tekrar yüklenir ama en son çare bu biran önce çözümüne bakıyorum.

En son 3 gün önce baktığımda vardı Serbay..dün baktım resimler uçmuş..hatta sana mesaj attım kardesim..

Hımm anladım demek o zaman üye garajlarındaki resimlerde gitmiş, enteresan tarafı kimde kaç resim olduğu görünüyor ama resimler görünmüyor. Googlede araştırdım sunucu kaynaklı problemdende olabiliyormuş. vbulletin forumlarından destek istedim bakalım yapabileceğimiz neler var ben şuanda çözemedim. ben hiç kurcalamadım birşeyi aslında ama nasıl oldu anlayamadım :confused:ama resimler duruyor ondan eminim.

Geri
Üst Alt