Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

albüme fotograf ekleme :(

cancancan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar albüm ismini oluşturdum fakat içine nasıl foto koycam anlayamadım. ? teşekkürler

slm can albüme gir orda gırı seritin üstünde fareyi gezdir saga dogru resim eklem göreceksin ona tık la ayrı pencerede bi kutucuk açılacak ordan resim seç bas resmini seç ve yükle

sağolasın arthur abi teşekkür ettim aradığın icin.

kemal abi şimdi albumun ismini flan oluşturdun ya ordan albumun içine giriyosun fotograf yok diyor hemn o yazının ustunde kalın mavi bir yatay cizgi var onun ustune getiriyorsun mause unu sonra sağ tarafa doğru takip et yatay mavi cizgiyi görüceksin orda üstüne gelince beyaz olucak zaten fotograf ekleme düzenleme vs.

Gizli saklı menüler varmış hmmmmm... valla albümü açalı kaç ay oldu daha şimdi okuyup öğrendim. Gözükmüyor ki hiç aklıma bile gelmezdi orda olacağı. Sonsuz teşekkürler P@Ş@M

ana sayfadaki altaki başlığa tıklayınca da koyu renkten hiç bir şey gözükmüyor. mouse yardımıyla son "50 konu" seçiyorum.

Güncel Son 15 Konu ve Mesajlar

Geri
Üst Alt