Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Alayım mı?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında denizgoktas tarafından paylaşıldı.

1. denizgoktas

denizgoktas SCW Üyesi

763
    703
    93
  2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ynt: Alayım mı?

Bu fiyata alınır mı bu hiç, çok komik bir rakam.:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

3. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Dostum marşpiyerler benimde hoşuma gitti.Malzeme kalitesi nasıl acaba.Ayak dayamada fena değil...:)

4. Onu_R1_

Onu_R1_ SCW Üyesi

305
    170
    43
    Marşpiyer logoları güzel,
    Ayak dayama için ; Ben olsam Servis den 55 tl ye leon için olanı alıp takardım(Geçen bir ibizaya takılmış vaziyette gördüm, sanırım uyuyor)
    Kol dayama için ise ben olsam o kol dayamayı almazdım:)

Bunu beğendi. RedLine bunu beğendi.
  5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    1. ilanda yazanın asıl adı kapı eşiğidir yada eşik çıtası.. Adam adını bile bilmiyorken yaptığı malzemeye hiç güvenmem (araca uygulanmış fotoğrafını görmeden)

2. ilandaki ayak dayamanın beş para etmediğini biliyorum kağıt gibi bişey öyle janjanlı durduğuna bakmayın..

3.ve 4. Nolu ilanlara zaten karşıyım gündüz farını sadece Audide (Orijinal Zira) olması gerektiğini düşünenlerdenim..

5. İlandaki kol dayamayı bi arkadaşın aracına monte etmiştik görüldüğü gibi kaliteli değil ama iş görüyor..

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    5 linki de inceledim...Ürünler çok basit duruyor bence alma,daha iyi göze hoş gelen ürünler bulabilirsin...

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    kolcagın aynısını 25mı 35tlyemı ne almıstım adam 135 tl yazmıs yazık bukadarda ınsanlar kazıklanmaz bu kolcagı onermem vıdalanıyor ve zamnla sallanma yapıyor

8. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Bu kol dayamadan bende var.Aynı marka Armster.Zamanında 100 TL'ye almıştım,bu fiyat yüksek bu ürüne.Üründen memnunum,fiyatının karşılığını veriyor ama şöyle bir sorun var.Ürünü orta konsoldaki bardaklığın oraya monte ediyorsun.Belli bir süre sonra ürünü monte ettiğin orta konsolun kendisi oynamaya başlıyor.Bu ürün yerine bu linkteki ürün olabilir.Daha kaliteli birşeye benziyor.

AES SEAT İBİZA AKSESUAR KOLÇAK KOL DAYAMA KOLLUK ORJİNAL MONTAJ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 99346561

9. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kol dayama istiyorsanız istanbulda merkez otomotivde şu an 230 tl gecici olarak..

10. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Ben gündüz farları hariç diğerlerini beğenmedim; gözüm tutmadı. Kolçak için aracı delmeye gerek yok. Naçizane fikrim...

Sayfayı Paylaş