Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alayım mı?

Ynt: Alayım mı?

Bu fiyata alınır mı bu hiç, çok komik bir rakam.:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Dostum marşpiyerler benimde hoşuma gitti.Malzeme kalitesi nasıl acaba.Ayak dayamada fena değil...:)

Marşpiyer logoları güzel,
Ayak dayama için ; Ben olsam Servis den 55 tl ye leon için olanı alıp takardım(Geçen bir ibizaya takılmış vaziyette gördüm, sanırım uyuyor)
Kol dayama için ise ben olsam o kol dayamayı almazdım:)

1. ilanda yazanın asıl adı kapı eşiğidir yada eşik çıtası.. Adam adını bile bilmiyorken yaptığı malzemeye hiç güvenmem (araca uygulanmış fotoğrafını görmeden)

2. ilandaki ayak dayamanın beş para etmediğini biliyorum kağıt gibi bişey öyle janjanlı durduğuna bakmayın..

3.ve 4. Nolu ilanlara zaten karşıyım gündüz farını sadece Audide (Orijinal Zira) olması gerektiğini düşünenlerdenim..

5. İlandaki kol dayamayı bi arkadaşın aracına monte etmiştik görüldüğü gibi kaliteli değil ama iş görüyor..

5 linki de inceledim...Ürünler çok basit duruyor bence alma,daha iyi göze hoş gelen ürünler bulabilirsin...

kolcagın aynısını 25mı 35tlyemı ne almıstım adam 135 tl yazmıs yazık bukadarda ınsanlar kazıklanmaz bu kolcagı onermem vıdalanıyor ve zamnla sallanma yapıyor

Bu kol dayamadan bende var.Aynı marka Armster.Zamanında 100 TL'ye almıştım,bu fiyat yüksek bu ürüne.Üründen memnunum,fiyatının karşılığını veriyor ama şöyle bir sorun var.Ürünü orta konsoldaki bardaklığın oraya monte ediyorsun.Belli bir süre sonra ürünü monte ettiğin orta konsolun kendisi oynamaya başlıyor.Bu ürün yerine bu linkteki ürün olabilir.Daha kaliteli birşeye benziyor.

AES SEAT İBİZA AKSESUAR KOLÇAK KOL DAYAMA KOLLUK ORJİNAL MONTAJ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 99346561

Kol dayama istiyorsanız istanbulda merkez otomotivde şu an 230 tl gecici olarak..

Ben gündüz farları hariç diğerlerini beğenmedim; gözüm tutmadı. Kolçak için aracı delmeye gerek yok. Naçizane fikrim...

Geri
Üst Alt