Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alarm sorunu

ynsylcn

Kayıtlı Üye
Koca gece saat başı alarm otmeye baslıyor durduk yere konu komsu kesıcek benı mılletı uykusundan ettık.Bagaj kılıtlenmıyo onun bı alakası varmıdır acaba anlamadım gıttı bu alarm neden oter durduk yere ?

Evet merkezi kilit kapılardan birini veya bagajı kapatamazsa alarmı devreye sokar. Alarmınız aracın içerisini tarayan tipten ise titreyen bir sokak lambası da buna sebep olabilir. Kızılötesi algılayıcı lambanın araç içerisinde yarattığı değişken aydınlatma farkını aracın içine izinsiz girmiş biri gibi algılayıp yine alarmı devreye sokabilir.

Yok mu bi çözümü peki ? Şimdilik devre dışı bırakamazmyım alarmı , hala ötüyo bu lanet alarm

Var tabi... Sigorta kutusundan sigortasını çıkartabilirsin, hangi sigorta olduğu aracın kitapçığında yazar. En kötü durumda deneyerek de bulabilirisn.

Tabi aracın orjinal alarmı olduğunu varsayıyorum. Dışarıda taktırdıysan elektriği direkt aküden mi aldı, ne yaptı ona göre kablo bağlantısını kesmek lazım.

Kesinlikle bagaj kapaginizla alakali bi durum. Arkadasinda dedigi gibi sigortasini cikarip calismamasini saglayabilirsiniz

gerçekten sıkıntılı bi durum...Şimdilik ne kablo cıkardım ne bişey araba kapılar acık bı sekılde kapının onunde yatıyor musaıt oldugum ılk gun bu ısı halledıcem.Yardımlarınız ıcın tesekkur ederım.

Geri
Üst Alt