Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alarm hakkında..

RD38

Kayıtlı Üye
2004 model cordoba 1,4 signoların orjinalinde alarm yokmu? yoksa yeni aldığım aracımda ben mi göremedim :confused:

eğer yoksa orj. kumandaya entegre edecek şekilde orj.seat alarm taktırabilirmiyiz..

cenmax modellerinde vardı orjinal kumandaya uyum saglayan modeller cam kaldırma fonksiyonuna kadar cılışıyo kardeşim :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Tuğra, peki kayseride cenmax nerde bulabiliriz, bilgin varmı?

2004 model cordoba 1,4 signoların orjinalinde alarm yokmu? yoksa yeni aldığım aracımda ben mi göremedim :confused:

eğer yoksa orj. kumandaya entegre edecek şekilde orj.seat alarm taktırabilirmiyiz..

Benim araçta da daha çaldığını duymadım yok heralde :D /2004 İbiza Signo/

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Tuğra, peki kayseride cenmax nerde bulabiliriz, bilgin varmı?
yanlış hatırlamıyosam oto 38 den almıştık arkadaşa ama yeni sanayide başka yerlerdede var gökhandı galıba sahibinin ismide istedeginiz özelligi söyleyin bence cam foksiyonu orjınal kumandayla kontrol edile bilen gibi fonksiyonsuz modelleride var

aracım 99 model olmasına ragmen uzerinde fabrika cıkışı alarm var sistem su sekilde çalışıyor kumanda uzerinden kapı kiltleme butonuna kısa sureli basıldıgında sadece kapıları kilitliyor eger bi kaç sn basılı tutulursa kapıların kilitlenmesiyie içerdeki kırmızı ısık yanıp sonmeye başlıyor ancak alarmın devreye girmesi için 30 sn sure gerekli 30 sn nin sonunda ısık daha hızlı bir sekilde yanıp soner ve bundan itibaren alarm aktiftir. kapıları kilitlemeden sadece alarm aktif etmek için ise anahtarı sofor kapısına taktıktan sonra kilitleme pozisyonunda hafifce cevrilirse 30 sn sonra sadece alarm aktif hale gecer . benim aracımdaki sistem bu sekilde sizinki daha farklı da olabilir

yanlış hatırlamıyosam oto 38 den almıştık arkadaşa ama yeni sanayide başka yerlerdede var gökhandı galıba sahibinin ismide istedeginiz özelligi söyleyin bence cam foksiyonu orjınal kumandayla kontrol edile bilen gibi fonksiyonsuz modelleride var

tşk ederim, uygun bir zamanda soruşturalım bakalım. :)

Geri
Üst Alt