Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alarm arizasi

geçmiş olsun.. Benim de alarm kornam arızalı!

geçmiş olsun sağ ön davlumbazın arkasında sıfır fiyatı 450 tl civarı çıkmasını bulmak zor ama bulursan daha uyguna bitirebilirsin işi

arkadaşlar bilgilendirma amaçlı arıza giderilmiştir.

sorun alarm kornasında çıkmıştır su almış galiba bozulmuş parçanın servis fiyatı 450 tl + işciliktir.
ben çıkmacılardan zorda olsa buldum halledilmiştir.
aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyrulur

konuyu hortlatıyorum ama benim de aynı arızayı veriyor, özel serviste usta alarm kornasını değiştirip bakmak lazım dedi, sigortalara baktı normal dedi, acaba nasıl denemek lazım çalışıp çalışmadığını, bi de ne kadara mal ettiniz siz?

konuyu hortlatıyorum ama benim de aynı arızayı veriyor, özel serviste usta alarm kornasını değiştirip bakmak lazım dedi, sigortalara baktı normal dedi, acaba nasıl denemek lazım çalışıp çalışmadığını, bi de ne kadara mal ettiniz siz?

acaba yardım edecek birileri yok mu?

Geri
Üst Alt