Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alanyadan selamlar

bsbgfth

Kayıtlı Üye
Oncelikler herkese merhaba. Alanyadayim 22 yasinda ve saglik personeliyim.

2-3 hafta once bir tanidiktan seat ibiza 2006 model otomatik vites arac aldim. Arac 23 bin kmde ve boyasiz. Expertizede soktuk sikinti cikmadi ve aldik. Simdi size sormak istedigim bu ozelliklerdeki aracin fiyati nedir ? Ben 26 bine aldim. İnternetten baktigimda 2006 model pek fazla otomatik bulamadigm icin bir kiyaslama yapamadim. Hangi paket oldugunu bilemiyorum ve ruhsatta sadece seat ibiza 1.4 yaziyor. Bu aracin paketini ogrenebilecegim arac uzerinde vs bulunan bir etiket vs varmidir ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Gogo
Aramıza hoşgeldin ibiza kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Sent from my iPhone using Tapatalk

aracınız hayırlı olsun aıleye hosgeldınız otomatık araclar genelde staylence oluyor 2005-2006 kasalarda

Son düzenleme:
Scw ye hoşgeldin keyifli forumlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oncelikler herkese merhaba. Alanyadayim 22 yasinda ve saglik personeliyim.

2-3 hafta once bir tanidiktan seat ibiza 2006 model otomatik vites arac aldim. Arac 23 bin kmde ve boyasiz. Expertizede soktuk sikinti cikmadi ve aldik. Simdi size sormak istedigim bu ozelliklerdeki aracin fiyati nedir ? Ben 26 bine aldim. İnternetten baktigimda 2006 model pek fazla otomatik bulamadigm icin bir kiyaslama yapamadim. Hangi paket oldugunu bilemiyorum ve ruhsatta sadece seat ibiza 1.4 yaziyor. Bu aracin paketini ogrenebilecegim arac uzerinde vs bulunan bir etiket vs varmidir ?
Aramıza hoşgeldin bende 2004 ibiza1.4 vardı sıgno paket full

Hepinize tesekkur ederim. Sicak karsilama icin tesekkur ederim. Hosbulduk. Araclarda paketlerini gosteren bir etiket vs bulunuyormus acaba ? Yada bunu ogrenmenin yolu nedir ?

Aileye hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim..

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt