Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alana mp3 playera aux kablosu takarak mp3 player nasıl bağlanır?

fteacher

Kayıtlı Üye
İbiza 2006 nın standart mp3 playerın arkasındaki pinlere uygun aux kablosu takarak laptopumun sesini veya mp3 çalarımın sesini arabadan dinlemek istiyorum. araştırdım ama böyle uyumlu kablo internetten bulamadım. işin aslı türün adını bilsek belki istanbulda bulabiliriz. bilgisi olan varsa nerden bulabilirim? linkte nasıl yapılacağı resimlendirilmiş . yeşil kablonun görevini anlamadım. SEAT Cupra.net - SEAT Forum - View Single Post - Removing CD Player?

bu linkte de pinlerin ne işe yaradığı gösterilmiş.

Aux sound into the Alana Head Unit - SEAT Cupra.net - SEAT Forum

sonuç olarak uygun jaglı kabloya ihtiyacım var. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

bunun için en iyi olanı convektör var..fiyatı 100 dolar dolar da şu aralar arttı malesef..sd kart usb girişi ve aux girişi var elif tuning de satılıyor

diğelim ki bu parçayı almak istemiyorsun ve paylaştığın linkteki bir yapmak istiyorsun çok kolay...
bir adar 3.5 mm lik tosjak alacaksın...tos bölümünü yada diğer ismi ile lale jak yada rca da deniyor..kırmızı ve beyazdır...onları kesip uçlarını lehim ile sertleştirip oraya takabilirsin..
bunu kabloyu her yerde bulabilirsin..teknosa media mark yada herhangi bir elektronikçide..
sana 3.5 mm al dememin sebebi..seni ilave kablodan kurtarıyorum böylece direk olarak mp3 playerine takabilirsin

en yakın zamanda elektronikçiye gitip rca soketi alıcam.bir sağ ve bir sol ve de şasiyi bağlarım sorun değil. benim anlamadığım şemada adam yeil bir kabloyu bus(TMC) veri yolunun artısına biratanede eksi olanından kablo çıkartıp teyibin arkasında biyerlere bağlamış yani 3 kablo sese ait diğer iki kablonun amacı ne? acaba ipod dan müzikleri direksiyon kumandasından değiştirmek için mi kullanılmış?

oradakı yesıl kablo bence tahmının ekran takarken veya göruntu vermek ıcın +12 V elektrk verıyor olması lazım genede Ölcerek bakmak lazım cunku her teybde baska oLuyor neredeyse ... Ww Transportere ekran baglamısdım Yesıl kablo orada gerı vıtees kamerasının gerıye takdıqın zaman ekrana göruntu vermeye yarıyordu arkadasım..

Geri
Üst Alt