Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alana Marka Radio Player'a Aux Girişi Nasıl Yapılır - VİDEO'LU ANLATIM

yigitbasgan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da ses ve görüntü işiyle ilgilenen birkaç firmaya gidip aux bağlatmak isteğimi dile getirdim,
herkes 120 ile 150 TL arasında bir fiyat çekerek player'a aux bağlayacağını söyledi.
Ben de bu fiyatı "çok" yüksek buldum ve kendim yapmak istedim, sonuç olarak başarılı da oldum. Bana maliyeti 20TL oldu.
Eğer siz de cd changer girişinden teybinize aux bağlantısı yapmak istiyorsanız hazırladığım videoyu izleyebilirsiniz.
Hazırladığım şekilde yaparsanız bir sıkıntı çıkmayacaktır, olur da bir sorunuz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
NOT: Eğer teybinizin radyo kodunu bilmiyorsanız, kahverengi soketi yuvasından çıkarmayın.

Malzemeler :
1) Blaupunkt Kablo

IMG_1229.JPG

2) Bir ucu 3.5mm Line Jack Diğer Tarafı RCA Aux Kablosu
images.jpg

3) Elektrik Bandı

4) Çay Kaşığı

Yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Kolay gelsin...

Ekli dosyalar

• IMG_1229.JPG
    IMG_1229.JPG
    23.6 KB · Görüntüleme: 82
  • images.jpg
    images.jpg
    4.7 KB · Görüntüleme: 78
Eline sağlık güzel bir çalışma olmuş

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da ses ve görüntü işiyle ilgilenen birkaç firmaya gidip aux bağlatmak isteğimi dile getirdim,
herkes 120 ile 150 TL arasında bir fiyat çekerek player'a aux bağlayacağını söyledi.
Ben de bu fiyatı "çok" yüksek buldum ve kendim yapmak istedim, sonuç olarak başarılı da oldum. Bana maliyeti 20TL oldu.
Eğer siz de cd changer girişinden teybinize aux bağlantısı yapmak istiyorsanız hazırladığım videoyu izleyebilirsiniz.
Hazırladığım şekilde yaparsanız bir sıkıntı çıkmayacaktır, olur da bir sorunuz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
NOT: Eğer teybinizin radyo kodunu bilmiyorsanız, kahverengi soketi yuvasından çıkarmayın.

Malzemeler :
1) Blaupunkt Kablo

Ekli dosyayı görüntüle 11212

2) Bir ucu 3.5mm Line Jack Diğer Tarafı RCA Aux Kablosu
Ekli dosyayı görüntüle 11213

3) Elektrik Bandı

4) Çay Kaşığı

Yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Kolay gelsin...

Peki 2013 Leonda anfi cikisi var midir ? Bilginiz var mi ?

35 HYD 84

Başarılı bir çalışma olmuş kardeşim... emeğine sağlık... :)

Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık

Yani aslinda orjinal teypten bahsetmistim
Ama anlatamadim sanirim :) kusura bakma

35 HYD 84

Yani aslinda orjinal teypten bahsetmistim
Ama anlatamadim sanirim :) kusura bakma

35 HYD 84

Amfi baglatabilirsiniz araciniza evet. Ama isi gercekten bilen 'usta' birine yaptirin. Eger kisi ustaysa hem fazla iscilik parasi almaz hem de araciniza zarar vermez. Benim onerim herkese kurcalatmamanizdan yana:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Anladim sagolasin :) yazdigindan sunu anliyorum, hayir anfi cikisi yok ama anfi cikisi icin ilave bir modul ile cozebilirsin dogru muyum ?

35 HYD 84

Evet doğru. belki direkt olarak amfi çıkışı da vardır. soket olarak ya da RCA olarak amfi çıkışı yapmış olabilirler.

Geri
Üst Alt