Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alacağım araba hk;

albaya

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar;

Bugun 2004 seat leon 1.6 stella modeli buldum,araç 107 binde trigeri yeni değişmiş değişen yok sadece 1 parça boya var tüp yeni takılmış ve muayenesi yeni 24,300 gibi bi parada anlaştık sayılır sizce bu fiiyat normal mi_?

normaldir yalnız aracı iyi sorgulayın hasar kaydı ardından km muayene bilgisi gelecek karşılaştırın bence...stella boş donanım olduğunu biliyorum fiyatta makul

normaldir yalnız aracı iyi sorgulayın hasar kaydı ardından km muayene bilgisi gelecek karşılaştırın bence...stella boş donanım olduğunu biliyorum fiyatta makul
araçda ıkı hasar kaydı gozukuyor fakat bedel gözükmüyor,

2008 65536
2010 82593
2013 93955
2014 105070

Muayene verileri normal gibi geliyor,hız sabıtleme,4 cam otomatik,abs,manuel klima ,çelik jant,park sensörü felan var araç'da bu boş modeli mi oluyor

Merhaba Arkadaşlar;

Bugun 2004 seat leon 1.6 stella modeli buldum,araç 107 binde trigeri yeni değişmiş değişen yok sadece 1 parça boya var tüp yeni takılmış ve muayenesi yeni 24,300 gibi bi parada anlaştık sayılır sizce bu fiiyat normal mi_?

Anlaşmadıysan vazgeç kardeşim... Boş bir araç o... artı 24300 çok ama çok para... sakın alayım demeyesin... 27-28 e bir üst kasayı alabilirsin...

Anlaşmadıysan vazgeç kardeşim... Boş bir araç o... artı 24300 çok ama çok para... sakın alayım demeyesin... 27-28 e bir üst kasayı alabilirsin...
anlaşmadım daha ama anlamadığım konu araç'da klima var abs ,park sensörü hız sabıtleyıcı var 4 cam otomatık çelik jant var elektrıklı aynalar var peki dolusun'da ne var bu araçın :D

araçda ıkı hasar kaydı gozukuyor fakat bedel gözükmüyor,

2008 65536
2010 82593
2013 93955
2014 105070

Muayene verileri normal gibi geliyor,hız sabıtleme,4 cam otomatik,abs,manuel klima ,çelik jant,park sensörü felan var araç'da bu boş modeli mi oluyor
gene varmış bişiler :) tam bilmiyorum ama kontrol et varmı dıye bazen abartılıyor ilanlarda donanımları elden gecir.

Yağmur sensörü... sunroof... artı iki airbag... dijital klima...

Geri
Üst Alt