Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alacağım araba hk;

Boşver kardeşim ya... inanki çok para... 22-23 e signo hatta signo plus bulursun...
valla 6 aydır araba arıyorum yok bulamadım ya kilometreleri yüksek yada hasar kayıtlı bunaldım resmen bu arabada kilometresi düşük değişen olmayınca konuştuk adamla

valla 6 aydır araba arıyorum yok bulamadım ya kilometreleri yüksek yada hasar kayıtlı bunaldım resmen bu arabada kilometresi düşük değişen olmayınca konuştuk adamla

Valla sen bilirsin kardeşim... Biniciyim diyorsan şimdiden hayırlı olsun...

sanırım en dolusu çay demliyor :)
daha ne olsun hayırlısı ise olsun ama birkaç ustaya gösterin derim.
hasar bedeli olmayan kazalar ise genellikle karşı taraftan alınan hasarlar bilginize.

acaba bu adam stella yazdı yoksa stella değilmi normalde elektrikli ayna olmaması lazım ama bunda var
Onlar zaten var... abs var mı? Arkalar disk mi kampana mı?
acaba bu adam stella yazdı yoksa stella değilmi normalde elektrikli ayna olmaması lazım ama bunda var.

sanırım en dolusu çay demliyor :)
daha ne olsun hayırlısı ise olsun ama birkaç ustaya gösterin derim.
hasar bedeli olmayan kazalar ise genellikle karşı taraftan alınan hasarlar bilginize.
eyvallah usta araçı güzel bir ekspertşze sokucam kesinlikle.

Belkide adam sattığı aracın marka/modelini tam bilmiyor olabilir ?
kısmet meselesi

Geri
Üst Alt