Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alınık 2006-2008 model dizel ibiza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

songukhu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yakın bır arkadaşıma 2006 2008 model arası temiz 20.000 22.000 tl arasında ibiza arıyoruz.. km'si orjinal ve temız olması ağır kazasının olmaması bizim için önemli.Aracın pıyasası nedır tam olarak bılmıyoruz butcemıze gore degerlendırıcez.Aracını satan arkadaslar olursa bu konu altında ılanlarını paylasırsa sevınırım..Teşekkurler.

Keşke aracımı değiştirebilecek durumda olsaydım :( aradığın fiyat ve temizlikte bi araç... kaza (köpeğe çarptım) , ve boya var. bi çok kişi burun kıvırıyor. (çok da umursamam) yoksa kesinlikle düşünmeden gel al derdim....

Kolay gelsin allah gönlünüze göre nasip etsin..

saolun.Km'si ile oynanan çok araç var.guven olmuyor malesef bakalım bulucaz elbet..

inşallah diledikleri araca ulaşırlar....ben de arkadaşıma toledo aldırcam. fakat bulmak sıkıntı..1.6 16V

saolun.Km'si ile oynanan çok araç var.guven olmuyor malesef bakalım bulucaz elbet..
aynı şeyden yakınıyoruz. dediğim gibi aracımı değiştirebilsem; 114binde aracım...en ufak sese hemen bakarım. yağını bile zamanından önde değişritiririm. vs vs vs... ama satmaya kalkınca da yok araçta boya var yok kaza var yok şu yok bu....görüp incelemeden kesin karar vermemek gerek kanımca.

Abı kazasız arac yok..benım aracım 2 haftalıkken daha sıfırken vurup kactılar..agır kazası olmasın çok boyası olmasın kmsı orjınal olsun yeter..ama smdı ınsanlar okadar sahtekarlıga gıdıyolarkı anlatamam sana..polo bulduk bıtane arac 2004 140 bınde degısen yok dıyo..Aracın degısmedıgı dıreksıyon kalmıs..

Abı kazasız arac yok..benım aracım 2 haftalıkken daha sıfırken vurup kactılar..agır kazası olmasın çok boyası olmasın kmsı orjınal olsun yeter..ama smdı ınsanlar okadar sahtekarlıga gıdıyolarkı anlatamam sana..polo bulduk bıtane arac 2004 140 bınde degısen yok dıyo..Aracın degısmedıgı dıreksıyon kalmıs..
hehehehe :) insanlarımız maalesef böyle dostum. allah beterinden saklasın....ufak tefek şeyler problem etmeek gerek..

Dilerseniz satarım ama pert kaydı var :) kazadan dolayı değil motordaki parçalara su girdiğinden dolayı..

Kaza ve değişen parça yok. 2 parça boyası var sağ ön çamurluk ve arka tampon. Tamponun boyanmadan önceki hali mevcut.

2008 1,4 TDI Stylance 80 HP orjinal 74,220 km'de tam olarak.

22'ye veririm düşünürseniz.

En ufak problemi yok, herşey tıkır tıkır çalışıyor. Hatta bir çok ibizada şuan göremediğim arka taraftaki küllüğü dahi duruyor.

Mum etiketleri bile duruyor öyle diyim o kadar orjinal ve pert kaydı olan bir araç :)

Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt