Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALİ Abiye "CUPRALİ" Teşekkürler..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bu Gün Sabah Bana Sorsanız Eminönü-Sirkeci-Tahtakale-Kapalıçarşı Diyebilecegim ve hepsinin göbeginde olan ALİ Abinin(CUPRALİ) Dükkanındaydık Saat 8:30-09:00 Gibi Sagolsun beni Öyle yerlerden Geçirdiki arabayla yaya olsam geçemezdim odarlıkta sokaklardan (Malum Koşu Sebebiyle Kapalıydı Heryer)

Ne içinmi "OKULUMUZ İÇİN"..

Tam 6 Adet Monitör ve 6-8 muhtelif bilgisayar parçalarını hibe etmek için..

Burdan Herkesin Huzurunda Teşşekkür ediyorum Kendisine Sagol Varol Abi Eksik Olma Allah Hayrını Kabul Etsin...

Ekli dosyalar

• DSC05937.jpg
    DSC05937.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 79
  • DSC05938.jpg
    DSC05938.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 69
  • DSC05940.jpg
    DSC05940.jpg
    87.6 KB · Görüntüleme: 74
  • DSC05941.jpg
    DSC05941.jpg
    82.4 KB · Görüntüleme: 67
  • DSC05942.jpg
    DSC05942.jpg
    80.5 KB · Görüntüleme: 61
işin rast gelsin abii allah gönlüne göre versin tbrkler:hosgeldin: inş güzel seyler başaracagız hep birlikte :eek:key: yaşasın scw

Ayrıca Bu gönül işinin arasında ali abinin Alev Topu için bulup almayı da ihmal etmedigimiz Bal Petegi panjurlarımızı unutmamak gerek:eek:key:

Sen sağolasın selçuk senin gibi neferler olduğu sürece biz bize düşeni yapmaya her zaman hazırız Atam sen rahat uyu böyle azimli eğitmenler olduğu sürece sırtımız yere gelmez .

teşşekürler emeklerinize her ikinizinde

Emek verendende verdirendende Allah razı olsun demek düşüyor...selçuğum [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] seni tekrar sergilediğin duruşdan Ali abi [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] senide gösterdiğin hassasiyetten dolayı tebrik ediyorum..
Bu arada Selçuk gecen gece görüştüğümüz üzere bugün gün içinde görüşmeleri yapıp durumla alakalı bilgilendirmede bulunacağım kardeşim bilgine...

Her İkinizede Koskocaman Tebrikler Allah İkinizdende Razıolsun:hosgeldin:

Geri
Üst Alt