Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alınır mı ?

ahmtsnyl

Kayıtlı Üye
selamlar cümleten,

Ufaklığım arabasını değiştirmek istiyoruz.

O nedenle bir araba arayışına girdik, 2006 İbiza, 1.4 lpg li, otomatik. Elegance galiba.

Kullanan var mı ? Kronik bir arızası var mı ? Kısaca alınır mı ? Bu arada biriyle görüştük en son 30 a bıraktı, fiyat normal mi ?

2006 ibiza 6L kasa ustelik elegance,üstelik benzinli 30 bin pahalı...25 i gecmez...kronık sorunları plastık trim sesileri+yol motor sesi içerde (ses yalıtımı olmayışı) ama fiat lineadan 1000 kat iidir :) ama fiyatı pahalı ölücüye denk geldin sanırım :D

2006 ibiza 6L kasa ustelik elegance,üstelik benzinli 30 bin pahalı...25 i gecmez...kronık sorunları plastık trim sesileri+yol motor sesi içerde (ses yalıtımı olmayışı) ama fiat lineadan 1000 kat iidir :) ama fiyatı pahalı ölücüye denk geldin sanırım :D

Allah razı olsun, cevap veren, bilen biri çıktı :)

km si 120 bindeydi. 3 bin civarı hasar kaydı var ama önemsemedim. fikirler için sağol hocam, zaten tek tük var bu araçlardan sahibinden.com'da olmazsa 27 falan zorlarız. piyasayı bilmediğimiz için fiyat konusunda ölücü/dirici ayrımı yapamıyorum, o yüzden danışmak istedim. :)

Geri
Üst Alt