Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Akü boşaldı, teyp şifre istiyor ve hava yastığı uyarı lambası yanıyor

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında mete tarafından paylaşıldı.

1. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    Selam arkadaşlar,
    geçen gün aküsü biten bir araçı ara kablo ile şarj edip çalıştırdık,
    o günden sonra 2 gün kullanmadım arabayı, sabah çalıştırmaya çalışınca akü boşaldı, şarj edip çalıştırdık tabi bütün ortalama yakıt değerleri herşey gitti :( tabi teyp şifre istiyor onuda bulamadım servis 35 TL cik istiyor şifre için, ve hava yastığı arıza ışığı yanıyor, daha önce başına gelen var mı acaba paylaşırsa sevinirim

2. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Valla ben geçen hafta aldım servisten teyp şifresi ücret almadı saolsunlar.

3. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    Malesef Gaziantep de SEAT servisi volkwagen de ve çok kötü, herşeye faiş fiyat belirliyorlar ben daha fazla isterler diye bekliyordum

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sponsorumuz görürse yardımcı olur herhalde teyp şifresi için paramı istenirmiş o işin maliyeti neki para istesinler sanki parça takıyorlar çıkçıkçıkçık

5. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    benım arabanın 1883 dü bi deneyin:eek:key:

6. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    2 kere yanlış girdim başka şans vermiyor :)

7. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    servisin herşeye para istemesi onlara gore cok normal belkı ama bana gore gerçekten sacma.biraz musteri memnunıyeti lutfen:kizgin:

8. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez deyip ücretsiz vermeliler..bu ticaret sonuçta..küçük bişey..

hava yastığınız inşallah bir zarar görmemiştir ve bilgisayardan söndürülebilir..değilse şifre kolay nasılsa halledilir..

9. Mertovic

Mertovic SCW Üyesi

65
    6
    8
    bugun bnm başımada geldi akü boşaldı dedi çalışmadı kontak yemedi bekledim 5 dk sonra bi daha denedm çalıştı arızalar gitti

15 dk rolantide çalıştırdın açtım kapadım düzeldi

aracım golf 6 ama

10. rudiboyaciyan

rudiboyaciyan SCW Üyesi

128
    35
    28
    Her aracın şifresi farklıdır, ayrıca size şifreyi ücretsiz olarak vermek zorundalar bunun için para istemek gibi bir şansları yok eğer olmazsa ruhsattaki bilgilerle İstanbul'dan bir servisi arayıp öğrenebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş